صابون سدر و حنا

صابون سدر و حنا

1 نقد و بررسی مشتری

18.000 تومان

صابون سدر و حنا اکسیرحیات باعث جلوگیری از ریزش مو را کاملاً کنترل کرده و باعث تقویت آن می شود، همچنین از روند سفید شدن مو جلوگیری می کند.

صابون سدر و حنا ریزش مو را کاملاً کنترل کرده و باعث تقویت آن می شود، همچنین از روند سفید شدن مو جلوگیری می کند. افرادی که از ضعیف بودن ریشه مو رنج می برند می توانند با استفاده از این محصول ریشه موی خود را تقویت نمایند و حرارت سر خود را تا حد مطلوبی کاهش دهند و به این وسیله از ریزش موی خود جلوگیری نمایند. افرادی که پوست حساسی دارند و عموما پوست آن ها دچار التهاب و یا خشکی می شود نیز می توانند با مصرف این محصول این اختلال را تا حد خوبی رفع نمایند. دقت نمایید این محصول برای کلیه پوست ها و موهای آقایان و بانوان قابل استفاده است و به دلیل پایه گیاهی بودن آن و ترکیبات ویژه ای که در آن به کار رفته هیچ گونه حساسیتی بر روی پوست و مو ایجاد نمی کند.

یکی دیگر از موارد استفاده از این صابون جهت شستشو سر و بدن نوزادان است، البته که کف حاصل از این صابون باعث سوزش چشم ممکن است بشود اما لطافت و طراوت پوست کودک را می توان با آن تضمین نمود.

دیگر خواص این صابون:

این صابون جهت جلوگیری از موخوره نیز بسیار مفید است، پس از استفاده از این صابون موها شکننده و خشک نمی شوند و با طراوت و تازه می گردند.

این محصول فاقد مواد نگهدارنده و شیمیایی است.

برای کلیه موها و انواع مختلف موی آقایان و بانوان قابل استفاده می باشد، مخصوصا افرادی که موهای چرب دارند می توانند از این صابون برای شستشو استفاده کنند.

طریقه مصرف:

جهت شستشوی موها استفاده می شود. قبل و بعد از آن از شوینده دیگری استفاده ننمایید. همچنین برای شستشوی پوست نیز می توانید از صابون سدر و حنا استفاده نمایید (مخصوصا پوست های چرب)

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

شماره مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: ۲۴۲۴۴۱۲۴۱۱

۰/۵ (۰ نظر)

1 دیدگاه برای صابون سدر و حنا

 1. علی

  حوب بود فقط کفش کم بود

  • مدیر سایت

   با سلام
   برای کف کردن باید از تگزاپون بیشتری استفاده بشه که ما به دلیل اثرات نامطلوب مواد شیمیایی روی بدن ازش استفاده نمیکنیم
   اما بهرحال اثربخشی و تمیز کنندگیش برامون اولویت محسوب میشه

   موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی