عطر گل نرگس

عطر گل نرگس

22.000 تومان

عطر گل نرگس آرام بخش است و باعث تقویت حافظه و تسکین اعصاب می شود، این عطر همچنین نشاط آور نیز می باشد.

اولین عطر بدون پایه و خالص و ۱۰۰ در صد طبیعی در کشور که در آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی به ثبت رسیده است .

عطر گل نرگس اکسیرحیات در بسته بندی های 2 سی سی عرضه می گردد.

کد محصول: 6382 دسته بندی ها: برچسب : برند :

عطر گل نرگس  آرام بخش است و باعث تقویت حافظه و تسکین اعصاب می شود، این عطر همچنین نشاط آور نیز می باشد. عطر گل نرگس اکسیر کاملاً طبیعی بوده و از گل نرگس بصورت خالص استخراج شده است.

عطرهای اکسیرحیات کاملاً خالص هستند و علاوه بر خاصیت خوشبوکننده، دارای خواص درمانی و آروماتراپی هستند.

طریقه مصرف: جهت خوشبوکننده بدن و لباس استفاده می گردد. برای بهره مندی از خواص آروماتراپی این رایحه، مقداری از آنرا بر روی نبض های مچ دست، گردن، زیر بغل، پشت کشاله ران و زیر بینی بزنید.

عطرهای این مجموعه کاملا سالم و بدون پایه میباشد و برای اولین بار در کشور در حال تولید میباشد . کلیه عطرهای مجموعه اکسیرحیات دارای آزمایش مجزا میباشند که در آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی به ثبت رسیده اند.

اگر به خواص گل نرگس علاقه مند هستید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید:

گل نرگس دارای ویژگی ضد عفونی کننده می باشد اگر محیط اطراف این گیاه و یا آب گلدان بسیار سرد گردد خاصیت ضدعفونی کنندگی آن افزایش می یابد.

امام رضا (ع) می فرمایند: از بوییدنِ گل نرگس غفلت نکنید. هر روز گلِ نرگس را ببویید. چنانچه میسّر نشد، هفته ای یک بار نشد، ماهی یک ‌بار نشد، سالی یک ‌بار و حدّاقل در طولِ عمرتان حتماً یک ‌بار بویِ گل نرگس را استشمام کنید زیرا در بدن رگی ست که انسان را دچار افسردگی می‌کند و بوی گل نرگس از بین برنده و درمان افسردگی است.

متخصصان علوم پزشکی بروکسل در تحقیقات خود موفق شدند ترکیب ضد سرطانی طبیعی را از نوعی گل نرگس به دست بیاورند که می‌تواند تولید پروتئین موثر در رشد سلول‌های سرطانی را متوقف نماید.

همراه زرد چوبه به صورت ضماد جهت معالجه کوفتگی و خون مردگی مصرف گردد.

عطر گل نرگس طبیعی دقیقا خواص گیاه و گل نرگس را طبق آزمایشات علمی دارا میباشد.

ماه‌های مرداد و شهریور بهترین زمان برای کشت نرگس هستند، تا ریشه‌ها قبل از شروع زمستان قابلیت رشد را پیدا کنند. اگر چه پیازها باید تا ماه مهر کشت شوند، ولی تا آبان ماه قابل کشت هستند. برای کشت، آنها را به طور مجزا با فاصله‌های cm 15 در یک خاک با زهکشی خوب و مناسب کشت کنید؛ به طوری که حدود ۱۰ cm خاک روی پیازها باشد. مقداری کود معمولی را با خاک مخلوط کنید و در زیر محل کاشت بریزید و اگر خاک، رسی و سنگین است، مقداری شن با آن مخلوط کنید تا به زهکشی خاک کمک کند. پیازها را در زمینی که از آب اشباع است، نکارید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

شماره مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: ۴۲۴۵۱۲۴۵۸

۰/۵ (۰ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “عطر گل نرگس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی