خرید لوسیون گیاهی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مرتب سازی
نمایش :

لوسیون بستن منافذ پوست

1

لوسیون بستن منافذ جهت پاکسازی و خارج کردن مواد و سموم مضر، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست، رفع چین و چروک های صورت، بستن منافذ پوست، صافی و یکنواختی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

این لوسیون بهترین محصول به منظور بستن منافذ پوست و همچنین رفع چین و چروک میباشد که به شیوه کاملا سالم و گیاهی تولید شده است و هیچ گونه ضرری برای پوست شما نخواهد داشت.
30.000 تومان

لوسیون تقویت ناخن

1

لوسیون تقویت ناخن باعث تقویت ناخن و براقی آن می شود. این محصول کاملاً سالم و طبیعی بوده و بر پایه گیاهان مخصوص تقویت ناخن مانند دم اسب تهیه می‌گردد. این محصول شکنندگی ناخن را کاملاً از بین خواهد برد  و به رشد آن کمک زیادی خواهد کرد.

30.000 تومان

لوسیون شبنم

0

لوسیون شبنم اکسیرحیات شستشو دهنده و تمیز کننده پوست است، همچنین در نرم  و لطیف کردن پوست تأثیر بسزایی دارد، این لوسیون به درمان جوش، آکنه، کک و مک صورت کمک می کند.

این لوسیون بهترین لوسیون به منظور شتسشوی پوست و نرم کنندگی آن میباشد که به شیوه کاملا سالم و گیاهی تولید شده است و هیچ گونه ضرری برای پوست شما نخواهد داشت .
30.000 تومان

لوسیون صورت HD

1

لوسیون هاش دی (HD) اکسیر حیات بسیار مفید جهت پوست های چرب میباشد  جهت جذب، پاک سازی و خارج کردن فضولات، مواد فاسد، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست‌های چرب مفید است.  این لوسیون بهترین لوسیون برای پاکسازی پوست های چرب میباشد که به شیوه کاملا سالم و گیاهی تولید شده است و هیچ گونه ضرری برای پوست شما نخواهد داشت .

30.000 تومان

لوسیون ضد جوش

1

لوسیون ضدجوش جهت جذب، پاک سازی و خارج کردن فضولات، مواد فاسد و چربی های پوست مناسب است.

این لوسیون بهترین لوسیون به منظور بر طرف کردن جوش های صورت میباشد که به شیوه کاملا سالم و گیاهی تولید شده است و هیچ گونه ضرری برای پوست شما نخواهد داشت .
27.000 تومان

لوسیون ضد لک

1

لوسیون ضد لک جهت جذب، پاک سازی و خارج کردن فضولات، مواد فاسد، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست مناسب است، این لوسیون بهترین لوسیون برای رفع لک و تیرگی پوست میباشد که به شیوه کاملا سالم و گیاهی تولید شده است و هیچ گونه ضرری برای پوست شما نخواهد داشت.

30.000 تومان

لوسیون مخصوص کلاژن

1

لوسیون مخصوص کلاژن جهت جذب و پاک سازی و خارج کردن فضولات، رطوبت بخشی و از بین بردن باکتری های سطح پوست مؤثر است. این لوسیون جهت لایه برداری پوست بسیار مناسب است. این لوسیون بهترین لوسیون به منظور لایه بردار پوست میباشد که به شیوه کاملا سالم و گیاهی تولید شده است و هیچ گونه ضرری برای پوست شما نخواهد داشت.

40.000 تومان

خرید لوسیون طبیعی و گیاهی بدون مواد شیمایی

استفاده از لوسیون های گیاهی، بهترین راه برطرف کردن خشکی و یا چربی پوست  است. لوسیون ها نوعی پماد موضعی هستند که نسبت به کرم ها و ژل ها گرانروی کمتری دارند و برخلاف بالم روی پوست مالیده می شوند تا اصطکاک را از بین ببرند.
در مقاله لوسیون چیست و چه کاربردهایی دارد،به معرفی کامل این محصول پرداخته ایم.

خرید لوسیون طبیعی و ارگانیک

هر آنچه باید در مورد لوسیون بدانیم

تفاوت صابون و شامپو با لوسیون چیست ؟

با استفاده از مواد بهداشتی مانند صابون و شامپو های شست و شوی بدن و حالت قلیایی آن ها پوست ما خشک می شود. البته بعضی افراد نیز به طور کلی دارای پوست خشک هستند. یک راه کار ساده برای برطرف کردن پوست خشک وجود دارد و این راه کار استفاده از لوسیون بدن است.

در انتخاب لوسیون خود به این نکته توجه داشته باشید که مثل هر محصول بهداشتی و آرایشی دیگر لوسیون‌های پوست چرب و خشک با یکدیگر تفاوت دارند پس موقع خرید لوسیون، محصولی را متناسب با نوع پوست و تأثیرات پوستی‌تان بخرید.

خرید لوسیون طبیعی و ارگانیک

چه زمانی میتوانیم از لوسیون استفاده کنیم ؟

اگر بعد از انجام کارهای منزل و یا شسشوی ظرف ها دستتان دچار حساسیت میشود و یا خارش می گیرد ، حتما شما باید از لوسیون گیاهی و طبیعی استفاده کنید تا حساسیت به مرور زمان از بین برود . بهترین روش این است که همیشه یک لوسیون در دسترستان باشد تا بلافاصله بعد از انجام کارهایتان به سراغ آن بروید .

در زیر به چند تا از خواص این محصولات اشاره ای داریم :

خشکی پوست : یکی از موارد استفاده لوسیون خشکی پوست میباشد . خشکی پوست بیشتر در ارنج و زانو و پشت دست ها اتفاق میافتد .

رطوبت رسان قوی پوست : افرادی که در مناطق خشک زندگی می‌کنند و پوستی حساس و خشک دارند باید از لوسیون ها استفاده کنند .

پینه : لوسیون ها نقش بسزایی در رفع پینه که در کف پا و یا کف دست ایجاد میشود دارند . لوسیون ها را میتوان معجزه ای برای این گونه افراد دانست.

بستن منفافذ پوست : جهت پاکسازی و خارج کردن مواد و سموم مضر، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست، رفع چین و چروک های صورت، بستن منافذ پوست، صافی و یکنواختی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

جوش و کک و مک : یکی دیگر از موارد مورد استفاده لوسیون رفع کک و مک میباشد .شستشو دهنده و تمیز کننده پوست است، همچنین در نرم و لطیف کردن پوست تأثیر بسزایی دارد .

لایه بردار پوست : جهت جذب و پاک سازی و خارج کردن فضولات، رطوبت و از بین بردن باکتری های سطح پوست مؤثر است. لوسیون ها به دلیل اینکه ترکیب آب آن ها نسبت به روغن بیشتر است ، لایه بردار مناسب تری هستند .

چرا باید از اکسیر حیات خرید کنیم ؟

عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور

ارسال رایگان خرید بالای ۲۰۰ هزار تومان

ضمانت کالای طبیعی، سالم و بدون مواد نگهدارنده

پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن زرین پال

بازدیدهای اخیر
شما اخیرا بازیدی از محصولات نداشته اید.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی