پوست و مو

نمایش 1–12 از 119 نتیجه

محصولات گیاهی پوست و مو

پوست و مو هر فردی جز مهمترین اعضای هر شخص میباشد که در پی نگهداری به بهترین شکل آن میباشند . محصولات گیاهی تولید شده در بازار کمک شایانی به این امر کرده است . محصولاتی که از دل طبیعت برآمده است و هیچ گونه مواد شیمیایی و یا مواد نگهدارنده ای ندارند .

شرکت اکسیرحیات با به کارگیری ترکیبات موثر گیاهی، به تولید محصولات بهداشتی و مراقبت از مو و پوست سر، با حداکثر کیفیت و کارایی و حداقل عوارض جانبی پرداخته است. این محصولات فاقد پارابن می باشند و هیچ گونه مواد شیمیایی از جمله مواد نگهدارنده در تولید آن استفاده نشده است .

محصولات این شرکت شامل روغن های گیاهی (روغن کاسنی ، روغن گزنه ، روغن آرگان اصل مراکشی و اسپانیایی و … ) ، روغن های جانوری ( روغن مار ، روغن عقرب و … ) ، ماسک صورت و بدن ( ماسک وسامه ، ماسک آذین و … ) ، کرم های گیاهی ( کرم حلزون ، کرم خیار ، کرم میکاپ و … ) ، صابون های گیاهی و جانوری ( صابون دارچین و عسل ، صابون نخود و … ) و سایر محصولات میباشد ، همچنین شوینده ویژه اکسیرحیات که میتواند جایگزینی مناسب برای صابون و شامپو باشد . در کنار همه این محصولات حتما توصیه میکنیم از ویتامین گروه ب که در فرآورده های جو یافت میشود استفاده کنید تا بدن شما استعداد دریافت محصولات پوست و مو را بهتر داشته باشد .

اسکرول به بالا

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

بدون اسانس ، بدون پایه ، مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی