روغن بنفشه خالص بدون پایه ویژه

روغن بنفشه خالص بدون پایه ویژه

1 نقد مشتری

35.000 تومان

روغن بنفشه خالص در رفع کم‌خوابی و بی‌خوابی مؤثر است، جهت کاهش درد و التهابات چشم و رفع آبریزش بینی مفید است، از این روغن جهت زیبایی و شادابی پوست، تقویت موی سر و تقویت ناخن نیز استفاده می گردد.

حجم بسته بندی »» 30 سی سی

موجودی: در انبار موجود نمی باشد

روغن بنفشه خالص بدون پایه در رفع کم‌خوابی و بی‌خوابی مؤثر است، جهت کاهش درد و التهابات چشم و رفع آبریزش بینی مفید است، از این روغن جهت زیبایی و شادابی پوست، تقویت موی سر و تقویت ناخن نیز استفاده می گردد.

سایر خواص روغن بنفشه:

روغن بنفشه خالص بدون پایه جامع روغنهاست و در روایات به عنوان “سید روغنها” شناخته می شود. از این روغن جهت تقویت مغز و کاهش فشارخون استفاده می شود، همچنین در درمان اکثر اختلالات پوست و مو مورد استفاده قرار میگیرد. روغن بنفشه اکسیرحیات در از بین بردن جای سـوختگی و زخم بسیار کارآمد است.

روغن بنفشه خالص به عنوان یک تقویت کننده مغز هم استفاده می شود، مخصوصا بعد از تغییر فصل یا اقلیم استفاده از روغن بنفشه توصیه می شود. همچنین در فصل تابستان که چشم ها در معرض نور مستقیم آفتاب هستند و احتمال سوزش در آنها بیشتر است استفاده از روغن بنفشه توصیه می شود, روغن بنفشه را می توانید به سر و صورت آغشته کنید و چند دقیقه ماساژ دهید تا درد چشمتان کم شود.

یکی از مهمترین خواص روغن بنفشه خالص بدون پایه درمان سینوزیت است. جهت استفاده به منظور سینوزیت، باید هر ۱۲ ساعت یک تا ۲ قطره از این روغن را داخل هر بینی بچکانید (بهتر است دراز بکشید و سر را رو به عقب نگه دارید و اجازه دهید روغن بطور کامل به سینوسها نفوذ کند)

به دلیل اینکه این روغن بدون پایه روغنی تهیه شده است، ممکن است هنگامی که داخل بینی میچکانید مقداری سوزش ایجاد شود.

برای از بین بردن خارش پوستی ابتدا کل بدن یا فقط محل مورد نظر را که دچار خارش است، تمیز بشوید. سپس مقداری از روغن را به آن محل ریخته و کاملا ماساژ دهید و بعد از ۲ الی ۳ ساعت با آب ولرم بشویید. برای رفع جای زخم یا اثر سوختگی هم روزی دو بار محل مورد نظر را با روغن بنفشه چرب کنید. گفتنی است که این روغن به سرعت جذب پوست می شود و اثری از چربی آن روی پوست باقی نمی ماند.

از دیگر خواص روغن بنفشه برای پوست، جلوگیری از چروک و خشکی پوست است و همچنین این روغن نرم کننده پوست محسوب می شود. برای بهره بردن از این خاصیت می توانید صورتتان را  بشویید و سپس مقداری از روغن بنفشه را به صورتتان بمالید.

روغن بنفشه؛ درمان موخوره:

یکی از بهترین روش ها برای درمان موخوره روغن بنفشه است که به عنوان یک داروی مفید و توصیه شده موخوره پیشنهاد می شود. برای این منظور ابتدا قسمت موخوره موهایتان را کوتاه کنید. سپس همان قسمت کوتاه شده را با روغن بنفشه آغشته کنید. اینکار را بعد از هربار کوتاهی موهایتان انجام دهید تا به مرور زمان موخوره به طور کامل از بین برود. همچنین به دلیل خواص روغن بنفشه در تقویت مو، می توان ابروها و کل موی سر را هم با این روغن ماساژ داده و بعد از ۲ ساعت با آب ولرم بشویید.

روغن های تولید شده در مجموعه اکسیرحیات، با تکنولوژی خاص و جدیدی به روش پرس سرد و عصاره گیری از گیاهان تازه تهیه و تولید می گردد و خالص و بسیار مؤثر هستند (بدون پایه)

لازم به ذکر است بدلیل غلظت بسیار بالای این نوعِ خاص از روغن بنفشه، جهت سهولت در استفاده بهتر است هنگام مصرف، با مقداری آب دستهای خود را خیس نمایید و یا بر روی محل استفاده، مقداری آب اسپری نمایید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

 

۰/۵ (۰ نظر)

1 دیدگاه برای روغن بنفشه خالص بدون پایه ویژه

  1. نفس

    👌

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی