روغن پسته

روغن پسته

1 نقد مشتری

35.000 تومان

روغن پسته باعث افزایش رایحه خوش طعام می شود، تقویت کننده مغز و حافظه است، موجب خروج سموم و مواد سودایی و رفع و کاهش بیماری لقوه، فلج، رفع و کاهش لکه های پوستی می شود.

حجم بسته بندی »» 60 سی سی

موجودی: در انبار موجود نمی باشد

روغن پسته باعث افزایش رایحه خوش طعام می شود (این روغن خوراکی می باشد)، تقویت کننده مغز و حافظه است، موجب خروج سموم و مواد سودایی و رفع و کاهش بیماری لقوه، فلج، رفع و کاهش لکه های پوستی می شود.

از دیگر خواص روغن پسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شفاف نمودن پوست، رفع چین و چروک دور چشم و صورت از دیگر ویژگی های این روغن است، مناسب برای ماساژ های پوستی، درمان کم خونی

روغن پسته به روش پرس سرد و از فشردن پسته با دستگاه کلدپرس بدون پایه روغنی تهیه می گردد و این روغن بالاترین کیفیتی است که می توان از پسته استحصال نمود.

از عصاره مغز پسته، روغنی به دست می‌آید که خواص غذایی و درمانی دارد. اسیدهای چرب تشکیل دهنده این روغن به ترتیب عبارتند از: اسید اولئیک (اسید چرب امگا۹)، اسید لینولئیک (اسید چرب امگا ۶)، اسید پالمیتیک، اسید استثاریک و اسیدلینولنیک (اسید چرب امگا۳). اسیدهای چرب امگا ۳ باعث کاهش خطر بروز حمله‌های قلبی می‌شوند و به همراه اسیدهای چرب امگا ۶ سیستم ایمنی را تقویت کرده و ایکوزانوییدها را تولید می‌کنند. ایکوزانوییدها ترکیبات شبه هورمونی هستند که در تجمع پلاکت‌های خون، انقباض عروقی، واکنش‌های آلرژیک و ایمنی و حالات التهابی نقش دارند.

روغن های تولید شده در مجموعه اکسیرحیات، با تکنولوژی خاص و جدیدی به روش پرس سرد و عصاره گیری از گیاهان تازه تهیه و تولید می گردد و خالص و بسیار مؤثر هستند (بدون پایه)

طریقه مصرف خوراکی: مناسب برای استفاده به همراه سالاد ، آب میوه، سوپ؛ به اندازه چند قطره در طول روز استفاده شود

طریقه مصرف جهت پوست: ابتدا پوست را با آب ولرم و صابون شستشو دهید سپس با مقداری روغن مانند کرم پوست را به آرامی ماساژ دهید به طوری که اثر چربی بر روی پوست باقی نماند.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

۰/۵ (۰ نظر)

1 دیدگاه برای روغن پسته

 1. حمیدی

  ببخشید به شکل خوراکی هم میشه استفاده کرد

  • مدیر سایت

   با سلام
   بله روزانه ۱ تا ۳ قاشق چایخوری استفاده میشه

   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی