روغن بنه (پسته کوهی)

روغن بنه (پسته کوهی)

1 نقد مشتری

40.000 تومان

روغن بنه (پسته کوهی) جهت تقویت نیروی جنسی، تسکین درد کمر و دردهای مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین جهت رویش مجدد موهای آسیب دیده، التیام سوختگی و از بین بردن جای آن مفید است.

حجم بسته بندی »» 60 سی سی

موجودی: در انبار موجود نمی باشد

روغن بنه پسته کوهی جهت تقویت نیروی جنسی، تسکین درد کمر و دردهای مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین جهت رویش مجدد موهای آسیب دیده، التیام سوختگی و از بین بردن جای آن مفید است.

در درمان تکرر و قطره قطره آمدن ادرار، از بین برنده ماه گرفتگی پوست بدن، درمان ترک لب، درمان نرمی استخوان کاربرد دارد.

روغن بنه پسته کوهی برای تقویت نیروی جنسی: استفاده از روغن بنه به صورت مالشی در قسمت گودی کمر نه تنها باعث درمان سستی و انزال زودرس بلکه با مصرف خوراکی آن به صورتی که ۱۰ تا ۱۵ قطره آن باعث تقویت قوای جنسی می شود.

درمان تکرر و قطره قطره آمدن ادرار: باعث زیاد شدن ادرار و در نتیجه درمان قطره فطره آمدن ادرار می شود. برای این امر باید مقدار ۲۰ تا ۳۰ قطره آن را با مقداری آب ترکیب و میل نمود.

بهترین روغن برای تسکین درد کمر و درد های مفصلی: بدون شک روغن بنه به علت گرمای زیادی که دارد برای درمان دردهای مفصلی و کمر درد یکی از بهترین روغن هاست که به صورت مالشی مورد استفاده قرار می گیرد.

از بین برنده ماه گرفتگی پوست بدن: اطبای سنتی گذشته اعتفاد داشتند که مصرف روغن بنه به مدت ۴ ماه بر روی محل ماه گرفتگی باعث از بین رفتن ماه گرفتگی و روش شدن پوست نیز خواهد شد.

طریقه مصرف:

جهت مصرف خوراکی ۱ تا ۳ قاشق چایخوری در طول روز بصورت مضمضمه روی زبان استفاده شود. جهت مصرف موضعی روزانه ۱ تا ۲ مرتبه بر روی موضع ماساژ داده شود (برای تقویت قلب روی قفسه سینه ماساژ داده شود). همچنین جهت تقویت مو، یک ساعت قبل از حمام بر روی سر ماساژ داده شود. (ریشه و ساقه مو را به خوبی با روغن آغشته نمایید و پس از مدتی بشویید)

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

۰/۵ (۰ نظر)

1 دیدگاه برای روغن بنه (پسته کوهی)

 1. سمیعی

  ببخشید نوشته شده برای تکرار ادرار یعنی برای فشار خون هم خوبه

  • مدیر سایت

   با سلام
   برای درمان فشار خون بهتره از قسمت “نسخه پیچ” داخل سایت کمک بگیرید
   تدابیر کاملتر اونجا اومده اما این روغن برای تنظیم فشار خون هم استفاده میشه

   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی