روغن مومیایی

روغن مومیایی

35.000 تومان

روغن مومیایی جهت تسکین درد مفاصل مفید است، همچنین برای جوش خوردن سریع شکستگی‎ها و تقویت مفاصل بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

حجم بسته بندی »» 60 سی سی

روغن مومیایی جهت تسکین درد مفاصل مفید است، همچنین برای جوش خوردن سریع شکستگی‎ها و تقویت مفاصل بسیار مناسب و کارآمد می باشد. این روغن همچنین برای درمان زخم معده نیز مفید و مؤثر است. یکی از بهترین محصولات برای درد مفاصل و تسکین درد مخصوصا محل شکستگی ها ایت محصول می باشد.

رنگ روغن مومیایی تیره می باشد اما به گونه ای نیست که بعد از استعمال پوست را تیره کند، افراد می توانند از مقدار کمتری روغن جهت ماساژ استفاده نمایند تا روغن کاملا جذب پوست گردد و اثری از تیرگی بر روی پوست باقی نماند. پس از استفاده می توانید بعد از نیم ساعت موضع را با آب ولرم بشویید.

طریقه مصرف:

شکستگی و جوش خوردن استخوان: برای درمان شکستگی و جوش خوردن هر چه سریعتر استخوانها به اندازه یک گندم از مومیایی را هر صبح ناشتا با یک لیوان شیر میل کنید. روغن مومیایی را نیز روزانه ۳ مرتبه روی محل شکستگی به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید تا موضع کاملا گرم گردد. بهتر است موضع را قبل از استفاده از روغن، کاملا تمیز کرده و پاکسازی را انجام دهید تا اثربخشی آن بیشتر گردد.

درمان زخم  معده: نیم ساعت قبل از نهار و شام مقدار یک گندم مومیایی را با مقداری آب میل کنید، همچنین روغن مومیایی را نیز به اندازه ۱ قاشق چایخوری روی زبان ریخته و بصورت مضمضه میل نمایید.

دردهای مفاصل:‌ استفاده از روغن مومیایی به شکلی که ماساژ داده تا اثر چربی باقی نماند بسیار مؤثر است. روزانه ۱ تا ۳ مرتبه موضع را چرب نمایید و به آرامی ماساژ دهید تا روغن کاملا جذب پوست گردد.

درمان کوفتگی و پاره شدن زرد پی: برای درمان کوفتگی و پاره شدن زرد پی به اندازه یک گندم از مومنایی (مومیایی) را هر صبح ناشتا با یک لیوان شیر میل کنید. همچنین از روغن آن برای ماساژ موضعی روزانه ۲ مرتبه استفاده نمایید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

۰/۵ (۰ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن مومیایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی