روغن حنظل ( دندان درد )

روغن حنظل ( دندان درد )

30.000 تومان

روغن حنظل اکسیرحیات جهت باز کردن گرفتگی‌ها مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین جهت تقویت اعصاب، بهبود و کاهش بیماری‌های با مزاج سرد و افزایش شادابی پوست مفید و مؤثر است.

حجم بسته بندی »» 60 سی سی

شناسه محصول: 12718 دسته بندی ها: برچسب ها: برند :

روغن حنظل جهت باز کردن گرفتگی‌ها مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین جهت تقویت اعصاب، بهبود و کاهش بیماری‌های با مزاج سرد و افزایش شادابی پوست مفید و مؤثر است. روغن حنظل برای تسهیل درآوردن دندان و پاکسازی بدن از انگل نیز بکار می رود.

نام های دیگر حنظل، هندوانه ابوجهل و یا شپله است.

در روایتی از امام کاظم (علیه السلام) آمده: «فإن کان الضرس لا أکل فیه وکانت ریحا قطر فی الاذن التی تلی ذلک الضرس. لیالی کل لیله قطرتین، أو ثلاث قطرات یبرأ بأذن الله»  یعنی «اگر دندان خورده نشده (سوراخ نشده) و صرفاً یک آبسه است، از روغن هندوانه ابوجهل در سوراخ گوشی که در سمت دندان مورد نظر است، چند قطره بریزید، چند شب (سه الی پنج شب) و هر شب، دو الی سه قطره بریزید، به اذن خدا خوب می‌شود.»  [کافی، ج ۲، ص ۶۵۶]

  • این روغن روده ها را ضد عفونی می کند و می تواند به راحتی اسهال را بند بیاورد
  • روغن حنظل را جایگزین آنتی بیوتیک کنید
  • روغن حنظل همراه با روغن درخت چای می تواند آنتی بیوتیک بسیار قوی باشد
  • یکی از راه های درمان صرع روغن حنظل می باشد
  • ضد عفونی کننده سیستم گوارشی و از بین برنده کرم کدو در معده است

بیشتر روغن های تولید شده در مجموعه اکسیرحیات، با تکنولوژی خاص و جدیدی به روش پرس سرد و عصاره گیری از گیاهان تازه تهیه و تولید می گردد و خالص و بسیار مؤثر هستند و برای برخی روغن ها که امکان استفاده از پرس سرد میسر نمی باشد از روش های دیگر روغن گیری مانند به کار گیری از روغن پایه استفاده می شود.

طریقه مصرف:

نحوه مصرف موضعی است، بر روی محل مورد نظر ماساژ داده شود. جهت کاهش درد دندان یک قطره داخل گوش سمتی که دندان درد دارید، بچکانید.  منع مصرف: افراد دارای طبیعت گرم و خشک (صفراوی مزاج) – جهت کنترل دیابت شب ها با استفاده از این روغن کف پاهای خود را چرب نمایید و اجازه دهید تا صبح به همان حالت بماند و سپس بشویید.

شماره ثبت شرکت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

۰/۵ (۰ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن حنظل ( دندان درد )”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی