روغن الاغ (رفع درد مفاصل)

روغن الاغ (رفع درد مفاصل)

30.000 تومان

روغن الاغ (خر) جهت درمان شقاق و بواسیر، شفاف کردن پوست و تسکین درد مفاصل و ضرب خوردگی مفید است. بهترین محصول قابل استفاده جهت تسکین درد مفاصل و استخوان ها استفاده از این روغن است. روغن الاغ علاوه بر خاصیت تسکین درد، برای پوست و طراوت و شادابی آن نیز بسیار کارآمد می باشد.

حجم بسته بندی »» 60 سی سی

روغن الاغ (خر) جهت درمان شقاق و بواسیر، شفاف کردن پوست و تسکین درد مفاصل و ضرب خوردگی مفید است. یکی از بهترین محصولات قابل استفاده جهت تسکین درد مفاصل و استخوان ها استفاده از این روغن است. روغن الاغ علاوه بر خاصیت تسکین درد، برای پوست و طراوت و شادابی آن نیز بسیار کارآمد می باشد.

از دیگر خواص ویژه این محصول: از مهترین فوائد روغن الاغ (خر) می توان به درمان دردهای عضله ای و یا مفصلی و یا آرتروز، کمر درد، دیسک کمر، پا درد، گردن درد و … اشاره کرد که با زدن این روغن به موضع، درد آن را تسکین داد و تسکین و درمان انواع دردهای سیاتیک، درمان دردهای ناشی از زخم معده و یا التهاب معده نیز جز فوائد روغن الاغ می توان اشاره کرد.

افرادی که دچار پارگی یا زخم پوستی و عضله ای شده اند با استفاده از این روغن می توانند برای بهبود و  تسکین محل زخم و یا شکسته شده استفاده کنند و بعد از بهبود دیگر هیچ اثری از محل زخم برجا نخواهد ماند.

از دیگر فواید این روغن می توان برای ترمیم و درمان محل سوختگی استفاده کرد همچنین بر روی محل بخیه زخم روغن الاغ فواید بسیار زیادی دارد.

یکی دیگر از خواص کم نظیر این محصول استفاده از آن جهت رفع زود انزالی آقایان است. برای این منظور کافیست برای یک دوره حداقل ۴۰ روزه، ناحیه تناسلی و کمر خود را با استفاده از این روغن چرب نمایید. این باعث می شود علاوه بر بالا رفتن توان جنسی، تأثیر خوبی بر رفع زود انزالی داشته باشد.

طریقه مصرف:

روزانه ۱ تا ۲ مرتبه بر روی موضع درد یا مفصل به آرامی ماساژ داده شود. برای درمان زودانزالی همان طور که اشاره شد بر روی ناحیه تناسلی و کمر روزانه ۱ تا ۲ مرتبه ماساژ داده شود.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

۰/۵ (۰ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن الاغ (رفع درد مفاصل)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی