ژل رویال (جادوی جوانی)

ژل رویال (جادوی جوانی)

2 نقد و بررسی مشتری

250.000 تومان

ژل رویال اکسیرحیات قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوان‎سازی پوست است. ژل رویال در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS و دیابت مؤثر است.

قیمت هر گرم ژل رویال درجه یک ایرانی اکسیر، 10000 تومان می‎باشد و در بسته بندی های 25 گرمی عرضه می گردد.

ژل رویال قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوان‎سازی پوست است. این ژل در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS، رفع علائم یائسگی و گر گرفتگی بانوان، کنترل فشار خون و دیابت، درمان عفونت داخلی بدن و بخصوص عفونت مثانه، درمان کم خونی، کنترل پارکینسون، ناتوانی جنسی، نازایی، خستگی مفرط، لک و چروک پوست، تحریک سیستم دفاعی بدن، تعادل هورمونی، مبارزه با عفونت‎های ویروسی و باکتریایی، عدم فعالیت غدد درون ریز، انسداد شریان‎ها، کلسترول بالا، فشار خون، آسم، کنترل وزن، استخوان‎های ضعیف یا شکستگی، کمبود رشد، عفونت مثانه، تورم، مشکلات کبدی، سرطان، انواع آرتریت، کم حافظگی، سوء تغذیه، ضعف چشم‎ها، تقویت و نیروزایی، بهبود زخم‎ داخلی و خارجی و … مؤثر است.

ژل رویال را که خرید می ‎کنید بصورت خام می باشد و فقط داخل فریزر قابل نگهداری است، ما جهت ارسال، مقدار بسیار کمی عسل به آن اضافه میکنیم تا در طول مسیر سالم بماند، به محض دریافت میتوانید داخل فریزر نگهداری نمایید و یا بهمراه ۲۰ برابر عسل مخلوط کرده و داخل یخچال نگهداری کنید.

کمک به بهبود بیماری ام اس:  این ژل تمایز انواع سلول‎های مغزی را از سلول‎های عصبی بنیادی افزایش می‌دهد. این در حالی است که اسید چرب غیر اشباع ۱۰HDA  که ژل رویال غنی‎ترین منبع آن میباشد، موجب افزایش تولید نورون‎ها و کاهش آستروسیتها در سلول‎های بنیادی عصبی میگردد. ژل رویال همچنین نقش تغذیه کننده سلول‎های عصبی و محافظت نورونی در هیپوکامپ مغز را دارد. بنابراین به بهبود و جلوگیری از بیماری‎های مرتبط با اعصاب همچون آلزایمر، پارکینسون و ام اس کمک شایانی می‎کند.

ژل رویال غنی از ویتامین‎های گروه B می‎باشد. ویتامین‎های B کمپلکس به تنهایـی یکـی از مهـم‎ترین گروه‎های مـواد مغـذی در سلامت اعصاب هستند. همچنین منبعی غنی‌تر از ژل رویال برای ویتامین B5 یا پنتوتنیک اسید وجود ندارد. این ویتامین برای تحریک تولید ایمنوگلوبولین و ارتقاء سیستم ایمنی بدن ضروری است. همچنین ژل رویال از لحاظ ویتامین B6 و B12 که در رونـد بهبودی بیماران مبتلا به ام اس مؤثر است، غنی می‎باشد. به نظر می‎رسد کمبود ویتامین B12 با میزان ابتلا به MS  مرتبط باشد. طی تحقیقی که در مجله انجمن پزشکی امریکا (۲۳ اکتبر ۱۹۹۱) منتشر شد در ۱۰ مورد مطالعه ابتلا به ام اس کمبود ویتامین B12 مشاهده شد. تنها دو نفر از آنها به کم خونی مبتلا بودند اما کمبود B12 در سایر بیماران غیر قابل توضیح بود. این ویتامین وظیفه‌اش نگهـداری و محافظت از غلاف میلین است. غلاف میلین در برگیرنده سلول‎هـای عصبـی است. بدیهـی است کــه کمبود ویتامین B12 باعث تخریب ایـن غلاف می‎شـود. اگر کمبود جدی باشد تخریب مغز روی می‎دهد و بــه دنبال آن علائم بیماری ام اس مشاهـده خواهـد شـد. آزمایشات نشان داده است کـه اگرچـه میـزان ویتامیـن B12 در خـون بیمـاران ام اس ممکن است طبیعی باشد ولی در مایـع مغزی و نخاعـی آنها کم است.

این ژل غنی‎ترین منبع استیل کولین می باشد که یک انتقال دهنده پیام عصبی در سیستم عصبی مرکزی و محیطی می باشد. در هر گرم ژل رویال یک میلی گرم استیل کولین وجود دارد. این ترکیب به عنوان یک انتقال دهنده عصبی تعیین کننده سرعت پردازش مغز و حافظه می باشد و به بهبود حافظه کمک می کند.

کمک به باروری: تحقیقات نشان داده است عمر طولانی، قدرت تخم‎ریزی فوق العاده و جثه زیبا و بزرگ ملکه به دلیل خواص مغذی ژل رویالی است که مصرف میکند. این ژل سرشار از مواد معدنی و ویتامین‎های گروه  E و B و هورمون‎های جنسی است. به همین دلیل است که مصرف آن توسط انسان باعث تنظیم و تعدیل هورمون های جنسی و تحریک تمایلات و فعالیت جنسی و افزایش فوق العاده ضریب باروری در بانوان می‌شود. به دلیل همین امر است که ملکه بواسطه مصرف مادام العمر ژل رویال روزانه بیش از ۲۵۰۰ تخم در کندو می گذارد در حالی که زنبوران کارگر که از گرده و عسل تغذیه می کنند بارور نیستند. این ژل بدلیل دارا بودن خواص زیر باروری را در مردان و زنان بهبود می بخشد:

ترکیب غذایی غنی: بسیاری از مواد مغذی شناخته شده برای افزایش نرخ باروری در ژل رویال وجود دارد. این ماده میزان باروری در زنان و مردان را بهبود می‎بخشد. ترکیب غذایی غنی ژل رویال که سرشار از انواع ویتامین‎ها، اسیدهای  آمینه، اسیدهای چرب، مواد معدنی و  آنتی اکسیدان میباشد به بهبود  باروری کمک می کند. ژل رویال در طول و پس از بارداری به تعادل هورمونی و بهبود عملکرد سیستم غدد درون ریز کمک میکند. شکی نیست که میل جنسی ما در طول زندگی کاهش می‎یابد.

ژل رویال قرن‎هاست که به عنوان غذای کمکی برای میل جنسی طبیعی و داروی مقوی غرایز جنسی استفاده می شود. تعادل هورمونی در زنان برای سلامت تخمک ضروری است. بدلیل عوامل محیطی، استرس و رژیم‎های غذایی در زندگی مدرن، عدم تعادل هورمونی در زنان شیوع پیدا کرده است. عدم تعادل هورمونی موجب عدم توازن در چرخه باروری، قائدگی و تخمک گذاری میگردد و باروری را به میزان زیادی کاهش میدهد. مشکلات قاعدگی شانس لقاح را در زنان کاهش میدهد. ژل رویال به عنوان یک داروی مهم به تنظیم چرخه قاعدگی کمک می‎کند. همچنین ژل رویال به سلامت تخمک و اسپرم کمک و در بدن تعادل هورمونی ایجاد می کند.

خاصیت آنتی اکسیدانی: آنتی اکسیدان‎ها یکی از مهم‎ترین ترکیباتی هستند که به داشتن باروری سالم کمک میکنند. آنتی اکسیدان‎ها باعث حفاظت تخمک ها در مقابل آسیب رادیکال‎‌های آزاد میشوند. رادیکال‎های آزاد می‌‎توانند منجر به آسیب به DNA سلولی شوند که این می‎تواند باعث عدم توانایی برای باردار شدن و حفظ یک بارداری سالم شود و ممکن است شانس تولد نوزاد ناقص را افزایش دهد.

سرطان: این ژل  به کمک خواص درمانی زیر به پیشگیری و مقابله با سرطان میپردازد:

تقویت سیستم ایمنی بدن: سیستم ایمنی بدن مسئول حفاظت بدن در مقابل عوامل بیگانه است. هر آنچه که شما برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود انجام می دهید در واقع شانس شما را برای یک زندگی سالم و طولانی بهبود می بخشد. ژل رویال در واقع یک تعدیل کننده و تقویت کننده طبیعی سیستم ایمنی بدن میباشد.

کنترل قند خون: میزان مصرف قند سلول‎های سرطانی سریعتر از سلول‎های سالم بدن است. یکی از اولین مسائلی که بعد از تشخیص سرطان به مبتلایان پیشنهاد می شود حذف قند از رژیم غذایی به منظور مرگ سلول‎های سرطانی در اثر گرسنگی، میباشد. این ژل با فعالیت شبه انسولینی خود باعث کنترل سطح قند سرم خون می شود.

فعالیت ضد التهابی: التهاب بعنوان یکی از علل ریشه‎ای بسیاری از سرطان ها کشف شده است. این ژل از طریق سرکوب سیتوکین‎های التهابی، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد، همچنین موجب کنترل التهاب در طول درمان سرطان میشود.

حفاظت از کبد: کبد یکی از مهمترین ارگانهای بدن است که بعنوان فیلتر در بدن عمل میکند. در واقع هر آنچه به بدن وارد میشود را فیلتر میکند از جمله بافت تومور مرده که ناشی از درمان سرطان میباشد نیز وارد کبد میشود. این بافت تومور منجر به سمی شدن کبد میشود و می‎تواند منجر به سرطان کبد گردد. ترکیبات محافظت کننده کبد موجود در ژل رویال به حذف این سموم از کبد کمک میکند. سرطان سینه، اغلب با عدم تعادل استروژن ایجاد می شود.

ژل رویال منبعی طبیعی از هورمون های استروئیدی است و به تعدیل هورمونها در بدن کمک می ‎‌کند. همچنین باعث مهار رشد و تکثیر سلول‎های سرطانی در بافت سینه می‎شود. امروزه ما از طریق مصرف آب آشامیدنی، لوازم آرایشی، استفاده از مواد پلاستیکی و مواد غذایی فرآوری شده در معرض ابتلا به ده‎ها نوع سرطان ناشی از عوامل زیست محیطی هستیم که با مصرف یک دوز روزانه از ژل رویال می‎توانید خود را در مقابل این سرطان‎ها محافظت کنید.

دیابت: این ژل روی متابولیسم گلوکز تأثیر میگذارد و باعث تحریک ترشح انسولین و کاهش قابل توجه قند خون و افزایش تحمل به میزان بالای گلوکز میشود. بنابراین میتواند در کنترل دیابت مؤثر واقع شود. ژل رویال باعث کاهش قابل توجه قند خون و افزایش ترشح انسولین میگردد. ژل رویال خالص بر پانکراس که مسئول تولید انسولین در جزایر لانگرهانس بدن است تاثیر شگرفی دارد. پس از مصرف ژل رویال پانکراس از محدودیت در ترشح انسولین میکاهد و باعث تولید مداوم آن می‎شود.

همچنین باعث کاهش خستگی ذهنی و جسمی مرتبط با دیابت می‎گردد. ژل رویال سطح قند خون را از طریق ترکیبات شبه انسولینی خود مانند پپتیدها و ترکیباتی دیگر مانند کرومیوم، سولفور، ویتامین B3 و H کاهش میدهد. ژل رویال باعث تقویت عملکرد سیستم عصبی به خصوص سیستم عصبی سمپاتیک می‎شود که در دوران پیری بسیار ناکارآمد می‎شود. ژل رویال همچنین عملکرد غدد آدرنال را بهبود می‎بخشد. غدد ادرنال سطح قند خون را بهبود می‎دهند و بیماری‎های دوران کهنسالی اغلب با اختلال در متابولیسم قند خون همراه هستند.

ژل رویال در بهبود زخم پای دیابتی بسیار مؤثر است. در بیماری زخم پای دیابتی، ژل رویال عروق محلی اطراف زخم را تحت تأثیر قرار میدهد و باعث گشاد شدن عروق به منظور تسهیل خونرسانی به ناحیه زخم میشود. فعالیت ضد باکتریایی ژل رویال برای بهبود زخم‎ها بسیار مفید است. اسید چرب غیر اشباع ۱۰HDA  موجود در ژل رویال یک آنتی بیوتیک قوی است که به همراه فعالیت شبه انسولینی ژل رویال در بهبود و التیام زخم بسیار مؤثر است. ژل رویال همچنین باعث بازسازی و رشد سلولی، جلوگیری از پیشرفت زخم، رفع ضایعات پوستی کمک به افزایش تولید کلاژن در پوست و در نتیجه بسته شدن زخم میشود.

جادوی جوانی: این عصاره زندگی بخش از دیرباز جهت زیبایی و سلامت مورد توجه بوده است. ماسک صورت ژل رویال سرشار از پروتئین جهت تقویت، شفافیت و افزایش قدرت دفاعی پوست است. وجود کربوهیدرات و لیپیدهای ضروری در این ژل موجب جوانی پوست و جلوگیری از پیری آن می‎شود. همچنین اسیدهای چرب مفید و ویتامین‎های موجود در ژل رویال برای از بین بردن جوش، آکنه و رفع لک مفید می‎باشد.

طریقه مصرف:

به صورت موضعی و خوراکی مصرف دارد. جهت پوست و استفاده موضعی، شب ها ژل رویال (یا ژل رویال مخلوط شده با عسل) را روی پوست ضماد کنید و برای مصرف خوراکی صبح ناشتا یک نخود از آن را میل نمایید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

۰/۵ (۰ نظر)

2 دیدگاه برای ژل رویال (جادوی جوانی)

 1. علی مرادی

  مگه ژل رویال تنها اگه بیرون از فریزر باشه خراب نمیشه؟
  پس شما چطور ارسال میکنید؟

  • mohsen

   با سلام
   ژل رویال خام فقط در فریزر ماندگاری داره و خارج از فریزر بعد از حدود نیم ساعت خراب میشه
   مگر اینکه با عسل ترکیب بشه
   ما برای ارسال ژل رویال دو پیشنهاد داریم
   ۱. اینکه همینجا توی مبدا ژل رو با دز عسل پیشنهادی خودمون ترکیب کنیم (یعنی هر گرم ژل رو با ۲۰ گرم عسل ترکیب کنیم) و سپس ارسال کنیم
   ۲. اینکه با مقدار بسیار پایینی عسل فقط جهت ماندگاری و خراب نشدن در طول مسیر ترکیب بشه و ارسال بشه

   البته امکان ارسال ژل رویال خام با تدابیر ویژه و استفاده از یخ های طبی و … امکان پذیره که در صورت لزوم میتونید با فروشگاه هماهنگ کنید که به صورت ویژه براتون ارسال بشه

   با تشکر

 2. مریم

  من خیلی وقته استفاده میکنم هم به عنوان ماسک صورت هم به روش خوراکی
  واقعا خیلی تاثیر داره

  • مدیر سایت

   با سلام
   بله محصول فوق العاده ای هست
   خوشحالیم که از نتیجه ش راضی هستید

   موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی