عسل زول (مخصوص دیابتی ها)

عسل زول (مخصوص دیابتی ها)

1 نقد مشتری

75.000 تومان150.000 تومان

عسل زول وحشی (بوقناق) در درمان دردهای مفصلی و کمردرد مؤثر است، تقویت کننده دستگاه گوارش و تصفیه کننده خون است، مؤثر در کاهش اوره است و انرژی زا می باشد، سیستم ایمنی بدن را در برابر استرس افزایش می‎دهد، مفید در درمان آب مروارید، بند آورنده خونریزی و ضد میکروب می باشد.

وزن بسته بندی »» 0.5 و 1 کیلوگرم

 • 500 گرم
 • یک کیلوگرم
پاک کردن
شناسه محصول: 6159 دسته بندی ها: برچسب ها: برند :

عسل زول وحشی (بوقناق) در درمان دردهای مفصلی و کمردرد مؤثر است، تقویت کننده دستگاه گوارش و تصفیه کننده خون است، مؤثر در کاهش اوره است و انرژی زا می باشد، سیستم ایمنی بدن را در برابر استرس افزایش می‎دهد، مفید در درمان آب مروارید، بند آورنده خونریزی و ضد میکروب می باشد. جلوگیری از سرطان و بیماری‎های قلبی از دیگر خواص این عسل می باشد، برای افراد مبتلا به دیابت بسیار مناسب است.

زول گیاهی چند ساله با برگ هایی اغلب به رنگ زرد می باشد گل های این گیاه به رنگ آبی یا سفید هستند و شکلی همانند استوانه که به صورت گنبدی مارپیچ مانند اما نازک دارد. برخی از گونه های زول بومی مناطق سنگی و ساحلی هستند اما اغلب گیاهان علفی هستند. این گیاه در استان های آذربایجان – همدان – اصفهان – کردستان – دامنه های البرز و زاگرس در ارتفاع ۲۶۰۰ متر از سطح دریا می روید.

نقش اصلی این گیاه در افزایش ترشح انسولین، فعال کردن لوزالمعده، کاهش قند خون و در نتیجه درمان دیابت است. به همین دلیل است که عسل حاصل از این گیاه نیز دارای چنین خواصی می باشد و قند پایینی دارد. زنبور عسل برای تهیه این محصول، درصد بیشتری از گل زول یا بوقناق تغذیه کرده و این یکی از بهترین محصولات برای افرادی است که دیابت دارند.

عسل زول وحشی اکسیر حیات متعلق به منطقه کردستان می باشد.

ساکاروز عسل زول زیر ۱ درصد می باشد.

شرکت اکسیرحیات در زمینه محصولات کندو بطور ویژه ای فعالیت کرده است و تمامی محصولات کندو را عرضه می کند. عسل های جمع آوری شده در این مجموعه، دارای تأییدیه آزمایشگاهی و کاملاً طبیعی هستند،  ضمن اینکه این عسل ها حرارت داده نشده اند.

طریقه مصرف:

بهتراست روزانه ۲ قاشق غذاخوری از عسل زول در وعده صبحانه میل شود و یا به صورت شربت عسل استفاده کنید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک: ۹۵/۱۰۵/الف         ‎

۰/۵ (۰ نظر)

اطلاعات مازاد

وزن

,

1 دیدگاه برای عسل زول (مخصوص دیابتی ها)

 1. اکبری

  قندش چند درصده

  • مدیر سایت

   با سلام
   آزمایش مربوط به عسل ها در قسمتی جداگانه نمایش داده شده
   اما میزان ساکارز عسل زول ۱.۶ درصد هست که جزو بهترین عسلها مخصوصا برای افراد مبتلا به دیابت می باشد

   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی