خرید محصولات نیشکر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

مرتب سازی
نمایش :

شکر قهوه ای ( تر )

0

شکر تر قهوه‎ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به شکر سفید می‎باشد. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. شکر قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.

وزن بسته بندی »» 500 گرم

16.000 تومان

شکر قهوه ای (خشک )

2

شکر قهوه ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به شکر سفید می‎باشد. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. شکر قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.

وزن بسته بندی »» 600 گرم

16.000 تومان

شکرپنیر (آبنبات) قهوه ای

0

شکرپنیر (آبنبات) قهوه ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به شکرپنیر سفید می‎باشد. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. شکرپنیر قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.

وزن بسته بندی »» 500 گرم

15.000 تومان

قند قهوه ای

0

قند قهوه‎ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به قند سفید است. افرادی که نگران بالا رفتن قند خود هستند از قند طبیعی نیشکر به همراه چای و دمنوش استفاده کنند تا از طعم شیرینی آن لذت ببرند. قند قهوه ای بسیار خوشمزه، خوش طعم و  بسیار مفید است...

وزن بسته بندی »» 500 گرم

16.000 تومان

نبات قهوه ای

0

نبات قهوه‎ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به نباتی است که از چغندر گرفته می‎شود. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.

وزن بسته بندی »» 500 گرم

16.000 تومان

خرید محصولات نیشکر

چرا باید با شکر سفید خداحافظی کنیم؟

شکر ماده ای است که در آشپزی بسیار پرکاربرد است. کودکان طرفداران اصلی طعم شیرین مواد خوراکی هستند. در تهیه کیک و انواع شیرینی، دسر های مختلف و برخی غذاها از شکر استفاده می‌ شود، بنابراین ناگزیر از مصرف ماده شیرین کننده در دستورهای پخت هستیم.از این رو، یافتن جایگزین کم ضررتر به جای شکر سفید، اهمیت زیادی در برنامه غذایی خانواده می یابد.

خرید چای و دمنوش طبیعی

محصولا نیشکر - قند و شکر قهوه ای

تفاوت شکر سفید و قهوه ای در چیست؟

شکر سفید و قهوه ای، اگر چه هر دو منشا یکسانی دارند، اما تفاوت رنگ و خواص آنها مربوط به روند عمل آوری آنهاست.
پس از استخراج مایع شیرین از نیشکر یا چغندر قند، آن را تصفیه کرده و گرم می کنند تا شربت قهوه ای و غلیظی که ملاس نام دارد، بدست آید.
شکر متبلور شده را در دستگاه های جدا کننده ریخته و کریستال های شکر را کاملا از ملاس جدا می کنند تا شکر سفید بدست آید.
شکر قهوه ای، تحت پردازش کمتری قرار می گیرد و اجازه می دهند تا ملاس که حاوی املاح و خواص ارگانیک گیاه است، باقی بماند

شکر قهوه ای، بهترین جایگزین شکر سفید

به دلیل پردازش کمتر در روند تولید، شکر قهوه ای، کلسیم، آهن و پتاسیم بیشتری داشته و ارزش غذایی بالاتری نسبت به شکر سفید دارد. همچنین کالری آن نیز در مقدار مشابه با شکر سفید، کمتر است.

چرا باید از اکسیر حیات خرید کنیم ؟

عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور

ارسال رایگان خرید بالای ۲۰۰ هزار تومان

ضمانت کالای طبیعی، سالم و بدون مواد نگهدارنده

پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن زرین پال

بازدیدهای اخیر
شما اخیرا بازیدی از محصولات نداشته اید.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی