آب انار

27.000 تومان

آب انار اکسیرحیات خون ساز است و خون را تصفیه می‌کند، برای تقویت کلیه مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ صورت را شاداب می‌کند، شادی بخش و مفرح است، صدا را باز کرده و گرفتگی صدا را برطرف می‌کند، همچنین مقوی قلب و معده است.

حجم بسته بندی »» 1 لیتر

آب انار طبیعی و ارگانیک نارنی که توسط مجموعه اکسیرحیات عرضه می‎گردد، خون ساز است و خون را تصفیه می‌کند، برای تقویت کلیه مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ صورت را شاداب می‌کند، شادی بخش و مفرح است، صدا را باز کرده و گرفتگی صدا را برطرف می‌کند، همچنین مقوی قلب و معده است. مفید برای کاهش استرس چربی‌های اضافی را آب می‌کند خواص آنتی اکسیدانی انار تأثیر زیادی بر کاهش احتمال ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی دارد.

سایر خواص ویژه آب انار: آب انار برای پیشگیری از سرطان مفید است، سلامت قلب را بهبود می بخشد و حتی می تواند توان جنسی را تقویت کند. متخصصان تغذیه تأکید کرده اند که آب انار همچنین می تواند چربی های اطراف معده و شکم را در زنان و مردان چاق کاهش دهد. این متخصصان در یک آزمایش یک ماهه ثابت کردند، میزان تشکیل سلول های چربی در اطراف شکم در افرادی که آب انار مصرف می کنند، کاهش می یابد. کسانی که آب انار می نوشند، فشار خونشان پایین می آید و بنابراین خطر بروز حملات قلبی و سکته مغزی و بیماری کلیوی در این اشخاص نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. پزشکان معتقدند که آب انار می تواند مقدار اسید چرب موجود در خون موسوم به اسید چرب را کاهش دهد. آزمایشات قبلی که روی انسان و حیوانات انجام گرفته، نشان داده است که مقدار زیادی  از این اسید چرب، ذخیره چربی را در اطراف شکم افزایش می دهد و در نتیجه سبب تشدید احتمال ابتلا به بیماری قلبی و دیابت نوع دوم می شود.

احادیثی پیرامون اهمیت خوردن انار (آب انار طبیعی):

۱. پیامبر خدا (صلوات الله علیه و آله):  »» انار مهتر همه میوه هاست و هر کس یک انار بخورد ،چهل پگاه شیطان خویش را به خشم می آورد.

۲. امام صادق (علیه السلام):  »» میوه صد و بیست گونه است و مهتر همه آنها انار است.

۳. پیامبر خدا (صلوات الله علیه و آله):  »» هر کس اناری را کامل بخورد ،خداوند قلب او را چهل شب نورانی می دارد.

۴. پیامبر خدا (صلوات الله علیه و آله):  انار بخورید زیرا هیچ دانه ای از آن در معده جای نمی گیرد، مگر این که چهل روز قلب را نورانی می سازد وشیطان را برون می راند.

۵. امام علی (علیه السلام):  »» درهر دانه انار چون درمعده جای می گیرد ،حیاتی برای قلب و فروغی برای نفس است و شیطانی را که وسواس نام دارد چهل شب بیمار می کند .

۶. امام صادق (علیه السلام):  »» چهار چیز، طبع را اعتدال می بخشد انارسورانی ،خرمای نارس پخته شده ،بنفشه و کاسنی

۷. امام صادق (علیه السلام):  »» هرکس در هنگام خفتن یک انار بخورد ،تا صبح جانش در امان است. (می توانید ۱ لیوان آب انار طبیعی میل نمایید)

۸. امام صادق (علیه السلام):  »» بر شما باد انار ؛چرا که هیچ گرسنه ای آن را نمی خورد ،مگر این که وی را بسنده است و هیچ سیری آن را نمی خورد ،مگر این که غذا را بروی گوارا می سازد.

۹. امام صادق (علیه السلام):  »» هرکس انار بخورد انار شیطان وسوسه را از او دور می سازد.

۱۰. امام صادق (علیه السلام):  »» هر کس یک دانه از انار بخورد، آن یک دانه شیطان وسوسه را تا چهل روز زمینگیر می کند.

۱۱. امام کاظم (علیه السلام):  »» هرکس روز جمعه یک انار بخورد آن انار، دل اورا تا چهل پگاه نورانی می دارد اگر دو انار بخورد تا هشتاد روز و اگر سه انار بخورد تا صد و بیست روز و نیز وسوسه شیطان ازاو دور می شود و هرکس وسوسه شیطان از اودور شود ،خداوند را نافرمانی نمی کند و هر کس خداوند را نافرمانی نکند خدای اورا به بهشت در می آورد.

۱۲. امام کاظم (علیه السلام):  »» از جمله چیزهایی که آدم به فرزندش سفارش کرد، این بود که به وی فرمود :”برتو باد انار ،اگر گرسنه شدی و آن را بخوردی بسنده ات کند و اگر در حالی که سیر بودی آن را خوردی غذا را بر تو گوارا سازد.

آب انار طبیعی اکسیرحیات دارای تمامی خواص میوه انار می باشد.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

شماره مجوز بسته بندی وزارت جهاد کشاورزی: ۱۵۱۳۳۱۲۵۲۷

۰/۵ (۰ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آب انار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی