فیلتر محصول

سبد غذای کودک و مادر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

چینش بر اساس:
مشاهده:

روغن هفت جوانه (مولتی ویتامین طبیعی)

1

روغن هفت جوانه در رفع کم خونی و پایین بودن پلاکت مؤثر است، ضد یبوست می باشد، سرشار از ویتامین C، E و B است، همچنین برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است.

حجم بسته بندی »» 30 سی سی

20.000 تومان

سویق شیرافزا

0

سویق شیرافزا جهت افزایش شیر مادر مناسب است، همچنین این سویق جهت رشد کودک و استحکام استخوان های مادر و کودک مفید می باشد.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق کودک

0

سویق کودک برای کودکان مناسب است، جهت رشد استخوان، گوشت و ذهن و حافظه کودکان بسیار مؤثر است. این سویق همچنین به رفع کم خونی کودکان و رفع ضعف و بیحالی کمک می کند.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

عرق کلپوره

0

عرق کلپوره تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. این عرق در رفع ناراحتی‏ های هاضمه بسیار مؤثر است، جهت کاهش سر درد و دل درد مفید است، این عرق رقیق کننده شیر مادر است و پایین آورنده قند و فشار خون می باشد، ضد اسهال و دل پیچه است، تصفیه کننده خون و پاک کننده کبد می باشد.

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
12.000 تومان

عرق یونجه

0

عرق یونجه طبیعی تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی آماده شده است. از خواص آن میتوان به مولد خون، ضد رعشه و لقوه و تقویت کننده قوای جنسی اشاره کرد. این عرق سرشار از ویتامین و بخصوص ویتامین k میباشد. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
12.000 تومان

عسل رازیانه (ویژه خانم ها)

0

عسل رازیانه جهت بهبود سوء هاضمه و نفخ مفید است، ضدعفونی کننده در التهاب دستگاه تنفسی است و در بهبود سرفه و التهاب نایژه ها مؤثر می باشد، بهبود دهنده درد ناشی از قاعدگی دردناک است، مدر میباشد و افزاینده شیر مادر و قاعده آور است، جهت تسهیل زایمان مفید است، و میل جنسی در زنان را افزایش می دهد.

وزن بسته بندی »» 0.5 و 1 کیلوگرمی

100.000 تومان200.000 تومان

عسل شوید

1

عسل شوید انرژی زا و تقویت کننده عمومی بدن می باشد و برای کاهش کلسترول و چربی خون مفید است. همچنین این عسل در افزایش شیر مادر تأثیر زیادی دارد. تقویت مغز و اعصاب،آرام بخش و تنظیم خواب از دیگر خواص این عسل می باشد.

وزن بسته بندی »» 0.5 و 1 کیلوگرم

110.000 تومان220.000 تومان

عسل کنار (سدر)

0

عسل کنار انرژی زا و تقویت کننده عمومی بدن می باشد و برای تقویت اعصاب و قلب مفید است. همچنین این عسل در رشد کودکان و تقویت حافظه تأثیر زیادی دارد. حرارت بدن را پایین می آورد و صفرا اضافه را دفع میکنند.

وزن بسته بندی »» 0.5 و 1 کیلوگرم

80.000 تومان160.000 تومان

عسل یونجه

1

عسل یونجه باعث تصفیه خون می شود، همچنین مقوی مغز و اعصاب بوده و حافظه را افزایش می دهد، ملین و خون ساز است، برای اختلالات عادت ماهیانه خانم ها بسیار کارآمد است.

وزن بسته بندی »» 0.5 و 1 کیلوگرم

70.000 تومان140.000 تومان

بازدید اخیر شما

نمایش بازدید های اخیر محصولات

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی