خرید سویق

نمایش 1–12 از 18 نتیجه

مرتب سازی
نمایش :

آرد هفت جوانه (مولتی ویتامین)

0

آرد هفت جوانه جهت رفع کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد، ضد یبوست است و سرشار از ویتامین E و گروه ویتامین B می باشد، برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید و مؤثر است، همچنین برای پوست، مو و اعصاب کارآمد است.

حجم بسته بندی »» 450 گرم

25.000 تومان

سویق استخوانساز

0

سویق استخوان ساز کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است. این سویق جهت رشد قد و افزایش و تقویت تراکم استخوان ها بسیار مؤثر است.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق برنج

0

سویق برنج جهت درمان فشار خون، رفع اسهال مفید است. این سویق همچنین در رفع سوءهاضمه و تقویت سیستم گوارش بدن مناسب است. جهت تقویت استخوان و کمک به رشد نیز استفاده می شود.

وزن بسته بندی »» 450 گرم
16.000 تومان

سویق جنسی

0

سویق جنسی جهت تقویت قوای جنسی آقایان و بانوان مصرف می گردد. مصرف این سویق شما را از لحاظ توان و میل جنسی تقویت می نماید.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

30.000 تومان

سویق جو

0

سویق جو جهت درمان دیابت، تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین استخوان ساز است و در افزایش قوای جنسی مؤثر است، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه) و رفع کم خونی از دیگر خواص سویق جو می باشد، در رفع یبوست و پایین آوردن قند خون کارآمد است.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

12.000 تومان

سویق چاق کننده

0

سویق چاق کننده جهت افزایش وزن و اشتها مورد استفاده قرار می گیرد. این سویق دارای فیبر بالاست و به جذب و هضم غذا کمک میکند. افرادی که میخواهند از یک برنامه منظم و ملایم جهت چاق شدن و افزایش وزن بهره ببرند می توانند از این سویق استفاده کنند.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق چربی خون

0

سویق چربی خون جهت پایین آوردن چربی خون مفید است. این سویق برای افرادی که کلسترول بالا دارند بسیار مناسب می باشد.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق خونساز

0

سویق خونساز جهت درمان کم خونی، فقر آهن و پایین بودن پلاکت خون مورد استفاده قرار می گیرد. ریشه بسیاری از بیماری ها از جمله مشکلات پوست و مو در کم خونی است که با مصرف این سویق برطرف می گردد.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق دیابت

0

سویق دیابت جهت کاهش قند خون و ایجاد تعادل در میزان قند بدن مؤثر است. این سویق یکی از اصلی ترین درمان های افراد مبتلا به دیابت می باشد.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق سنجد

0

سویق سنجد مؤثر در رشد و تحکیم بدن و استخوان ساز است و باعث افزایش شیر مادر می شود، این محصول برای رشد قد مناسب است، تب را کاهش می دهد و معده و قلب را تقویت می کند، همچنین در درمان آرتروز مفید است. این محصول سرشار از ویتامین C می باشد و برای سردرد مؤثر است.

وزن بسته بندی »» 300 گرم

25.000 تومان

سویق شیرافزا

0

سویق شیرافزا جهت افزایش شیر مادر مناسب است، همچنین این سویق جهت رشد کودک و استحکام استخوان های مادر و کودک مفید می باشد.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

16.000 تومان

سویق عام (گندم و جو)

0

سویق عام (گندم و جو) کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است.

وزن بسته بندی »» 450 گرم

12.000 تومان
  • 1
  • 2

سویق چیست ؟

سویق از آرد کردن دانه های تفت داده شده غلات بدست می آید که با حفظ همه خواص ماده اولیه ،مصرف کردن آن آسانتر و عمر نگهداری محصول بیشتر می شود.

طرز تهیه سویق چگونه است ؟

برای تهیه سویق ،دانه ها را آرد کرده و سپس تفت می دهند. در روشی دیگر ، ابتدا دانه ها را تفت می دهند و سپس آنها را آسیاب می کنند.

در مورد غلات سبوس دار، مانند گندم و جو، می توان سبوس که نیاز به حرارت کمتری نسبت به دانه دارد را جدا تفت داد و سپس با آرد غله ترکیب کرد.

سویق - خرید سویق و طرز تهیه سویق

در مورد سویق چه میدانید ؟

آیا سویق همان قاووت (قوتو) است؟

سویق را با قاووت اشتباه نگیرید. قاووت ها را اکثرا تفت نمی دهند. همچنین مواد افزودنی به قاووت ها مثل شیرین کننده و طعم دهنده ها ( قند، شکر، هل، کاکائو و … ) در تهیه سویق استفاده نمی شود.

انواع سویق کدام است ؟

از غلات مختلف ،حبوبات، هسته میوه ها و… می توان سویق تهیه نمود.
سویق بدست آمده از گندم، جو، برنج، نخود، عدس، سنجد و … به صورت جداگانه و یا ترکیب چندتایی (سویق کامل) مصرف می شود.

دریافت مواد مغذی، استحکام استخوان، افزایش وزن در کودکان و نوجوانان در حال رشد، وزن گیری جنین در سه ماهه پایان بارداری و … از فواید سویق است.
در مجموعه ” اکسیر حیات “، با توجه به انتظاری که از سویق داریم و در نظر گرفتن طبع و مزاج مصرف کننده، انواع سویق را با بهترین کیفیت ارائه می کنیم.

چرا باید از اکسیر حیات خرید کنیم ؟

عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور

ارسال رایگان خرید بالای ۲۰۰ هزار تومان

ضمانت کالای طبیعی، سالم و بدون مواد نگهدارنده

پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن زرین پال

بازدیدهای اخیر
شما اخیرا بازیدی از محصولات نداشته اید.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی