Search
Generic filters
.

فروش محصولات ارگانیک و طبیعی

Search
Generic filters
Search
Generic filters
هر آنچه برای درمان بیماری خود نیاز دارید را با "نسخه پیچ" بیابید .
آخرین مطالب

سویق چیست ؟

سویق ماده غذایی آرد تفت داده شده نباتات بخصوص غلات و حبوبات است، که کیفیت مواد غذایی را تا بالاترین حد ممکن نگه می‌دارد و سرشار از خواص مفید برای تمام سنین بخصوص کودکان است.

سویق گندم :

مهمترین نوعی که در طب اسلامی و روایات نیز به خوردن آن توصیه شده، سویق گندم است. جهت تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین برای کودکان و زنان باردار مفید می باشد، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند و باعث افزایش قوای جنسی می گردد.

سویق استخوان ساز :

کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است. این کالا جهت رشد قد و افزایش و تقویت تراکم استخوان ها بسیار مؤثر است.

سویق برنج :

این محصول جهت درمان فشار خون، رفع اسهال مفید است. همچنین از این کالا در رفع سوءهاضمه و تقویت سیستم گوارش بدن مناسب است. جهت تقویت استخوان و کمک به رشد نیز استفاده می شود.

سویق جنسی :

این محصول جهت تقویت قوای جنسی آقایان و بانوان مصرف می گردد. مصرف این کالا شما را از لحاظ توان و میل جنسی تقویت می نماید.

سویق جو :

این محصول جهت درمان دیابت، تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه) و رفع کم خونی از دیگر خواص سویق جو می باشد، در رفع یبوست و پایین آوردن قند خون کارآمد است. این کالا را می‌توان با خرما یا شیر و عسل ترکیب و روزانه ناشتا مصرف کرد. این ترکیب به اندازه‌ای مفید بوده که طی مدت سه روز متوجه میزان اثر بخشی و نتیجه آن خواهید شد.

سویق خونساز :

جهت درمان کم خونی، فقر آهن و پایین بودن پلاکت خون مورد استفاده قرار می گیرد. ریشه بسیاری از بیماری ها از جمله مشکلات پوست و مو در کم خونی است که با مصرف این سویق برطرف می گردد.

سویق دیابت :

این محصول جهت کاهش قند خون و ایجاد تعادل در میزان قند بدن مؤثر است. این کالا یکی از اصلی ترین درمانهای افراد مبتلا به دیابت می باشد.

سویق سنجد :

این محصول مؤثر در رشد و تحکیم بدن و استخوان ساز است و باعث افزایش شیر مادر می شود، این محصول برای رشد قد مناسب است، تب را کاهش می دهد و معده و قلب را تقویت می کند، همچنین در درمان آرتروز مفید است. این محصول سرشار از ویتامین C می باشد و برای سردرد مؤثر است.

سویق شیرافزا :

جهت افزایش شیر مادر مناسب است، همچنین این کالا جهت رشد کودک و استحکام استخوان های مادر و کودک مفید می باشد.

سویق عام :

این محصول کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است.

سویق عدس :

این محصول ضد صفرا و ضد عطش است، جهت تقویت معده و رفع اختلالات زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین برطرف کننده حرارت بدن و پاک‌کننده معده می باشد.

سویق لاغری :

این محصول جهت کاهش وزن و اشتها مورد استفاده قرار میگیرد. افرادی که میخواهند بطور مستمر و در طی یک دوره چند ماهه به وزن ایده آل برسند میتوانند با مصرف این کالا به وزن مورد نظر خود برسند.

سویق چاق کننده :

جهت افزایش وزن و اشتها مورد استفاده قرار می گیرد. این کالا دارای فیبر بالاست و به جذب و هضم غذا کمک میکند. افرادی که میخواهند از یک برنامه منظم و ملایم جهت چاق شدن و افزایش وزن بهره ببرند می توانند از این سویق استفاده کنند.

سویق چربی خون :

این محصول جهت پایین آوردن چربی خون مفید است. این کالا برای افرادی که کلسترول بالا دارند بسیار مناسب می باشد.

سویق کامل :

این محصول جهت درمان دیابت، تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین استخوان ساز است و در افزایش قوای جنسی مؤثر است، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه) و رفع کم خونی از دیگر خواص سویق کامل می باشد، در رفع یبوست و پایین آوردن قند خون کارآمد است. این کالا برای عموم افراد به دلیل جامعیتی که دارد مناسب است.

سویق کبد چرب :

این محصول جهت درمان کبد چرب استفاده می شود. این کالا ترکیبی از گیاهانی است که برای پاکسازی کبد و درمان کبد چرب مناسب می باشد.

سویق کودک :

این محصول برای کودکان مناسب است، جهت رشد استخوان، گوشت و ذهن و حافظه کودکان بسیار مؤثر است. این کالا همچنین به رفع کم خونی کودکان و رفع ضعف و بیحالی کمک می کند.

آخرین مطالب اکسیر حیات

خواص اعجاب انگیز سه شیره و چهار شیره

خواص اعجاب انگیز سه شیره و چهار شیره

خواص خوراکی ها

سه شیره و چهار شیره از چه ترکیبی تشکیل شده اند ؟ حتما شما هم در مورد خواص اعجاب انگیز

ادامه مطلب
سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
اسکرول به بالا

محصولات سالم اکسیر حیات

Search
Generic filters

محصولات سالم اکسیر حیات

Search
Generic filters

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی