فیلتر محصول

روغن خوراکی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

چینش بر اساس:
مشاهده:
-7%

روغن آفتابگردان

0

روغن آفتابگردان یکی از بهترین مزایای دانه آفتابگردان روغنی است که از آن گرفته می شود. روغن آفتابگردان اکسیر حیات کاملا طبیعی، سالم و گیاهی است که می توان آن را جایگزین سایر روغن های موجود کرد.

65.000 تومان 70.000 تومان

روغن ارده کنجد

0

روغن ارده کنجد برای سرخ کردن غذا مناسب است و در باز کردن گرفتگی ها و جهت ماساژ مؤثر است. همچنین در باز کردن گرفتگی ها مؤثر است، در نرم کردن حلق و روده، تحلیل ورم ها تأثیر دارد، این روغن ضد مسمومیت است.

حجم بسته بندی »» 1 لیتر

85.000 تومان

روغن دنبه

0

روغن دنبه ضد افسردگی است و مقوی اعصاب می باشد، جهت پخت و پز مناسب است و جایگزین خوبی برای روغن های صنعتی است. همچنین جهت روشن شدن پوست بسیار مؤثر است. (مداومت به استفاده کردن در غذا)

وزن بسته بندی »» 700 گرم

75.000 تومان
-9%

روغن زرد گاومیش

1

روغن زرد گاوی که به نام روغن حیوانی نیز می شناسیم، از عمل آوری کره حاصل از شیر گاو تهیه می‌شود. در مقایسه بین روغن نباتی جامد و روغن حیوانی، بدون تردید روغن حیوانی به دلیل حفظ کردن تمامی خواص شیرگاو در طول عمل آوری، گزینه مناسب تری است.

وزن بسته بندی »» 650 گرم

82.000 تومان 90.000 تومان

روغن زیتون (تصفیه نشده)

0

روغن زیتون جهت تنظیم فشار خون مناسب است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، سرشار از ویتامین E و آنتی اکسیدان است و جهت جلوگیری از برخی سرطان ها بکار می رود.

حجم بسته بندی »» 0.5 و 1 لیتری

35.000 تومان70.000 تومان

روغن شحم

0

روغن شحم بسیار انرژی زا است و غلظت خون را کاهش می دهد. آب کردن چربی‌های زیر شکم، رشد عضلانی بدن، تناسب اندام، منبع تولید انرژی و توان بسیار عالی و تقویت کننده بسیار مؤثر سیستم دفاعی بدن از خواص این روغن می باشد.

روغن شحم اکسیرحیات در بسته بندی های 650 گرمی عرضه می گردد.

55.000 تومان

روغن کنجد (پرس سرد)

0

روغن کنجد اکسیرحیات جهت کاهش کلسترول، کاهش فشار خون، جلوگیری از بسته شدن عروق، جلوگیری از بروز سکته قلبی، شفافیت و لطافت پوست مناسب است، این روغن برای سرخ کردن، جلوگیری از بیماری‌های مفصلی و آرتروز مفید است و سرشار از کلسیم می باشد.

حجم بسته بندی »» 1 لیتر

75.000 تومان

بازدید اخیر شما

نمایش بازدید های اخیر محصولات

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی