Search
Generic filters
.

فروش محصولات ارگانیک و طبیعی

Search
Generic filters
Search
Generic filters
هر آنچه برای درمان بیماری خود نیاز دارید را با "نسخه پیچ" بیابید .
آخرین مطالب

روغن سالم خوراکی :

استفاده از روغن های سالم نه تنها مملو از چربی نیستند بلكه میتوانند مواد مغذی همانند آنتی اكسیدان ها، املاح معدنی و ویتامین ها را نیز به بدن شما برسانند. همچنین حتما میدانید استفاده از روغن‌های جامد به دلیل دارا بودن چربی‌های اشباع و اسید چرب، به هیچ وجه توصیه نمی‌شوند زیرا با رسوب درون رگ‌ها موجب انواع بیماری‌های قلب عروقی، سکته و غیره می‌شوند. باید در نظر داشته باشید که بدن ما هر روزه به میزان مشخصی اسید چرب ضروری نیاز دارد و به دلیل این که خودش نمی‌تواند آنها را بسازد، باید از غذا و خوراکی‌ها جذب شود.

بنابراین حتما الان به این فكر افتاده اید كه از همین لحظه فقط از روغن های سالم و مرغوب برای مصارف آشپزی استفاده كنید .

راهنمای کلی روغن های پخت و پز :

روغن سالم ارده کنجد : این روغن برای سرخ کردن مواد غذایی مناسب است . همچنین باید بدانید که این روغن دارای خواص زیادی میباشد . از جمله آنها میتوان به باز کردن گرفتگی ها اشاره کرد. در نرم کردن حلق و روده، تحلیل ورم ها تأثیر دارد، این روغن ضد مسمومیت است و تقویت کننده نیروی جنسی می باشد، برای رفع سوزش مری و معده مناسب است و در دفع سنگ کلیه و قطع خونریزی بواسیر کارآمد است،

روغن دنبه : مقوی اعصاب می باشد، جهت پخت و پز مناسب است و جایگزین خوبی برای روغن های صنعتی است. همچنین جهت روشن شدن پوست بسیار مؤثر است. (مداومت به استفاده کردن در غذا)

روغن زرد گاومیش : این محصول در واقع یکی از فراورده های حیوانی است که از شیر گاو یا گوسفند تهیه می شود. باعث کاهش غلظت خون و کاهش چربی‎های زائد شکم می شود، همچنین موجب شادابی و سفیدی پوست و سم زدایی از بدن می گردد. این روغن تغذیه کننده سلول‎های عضله قلب نیز می باشد.

روغن زیتون : این روغن دارای نقطه تبخیر پایین‌تر و بین ۱۶۰-۱۹۰ درجه سلسیوس است و در دمای پایین‌تری نسبت به باقی روغن‌ها می‌سوزد. اگر میخواهید از این روغن به عنوان روغن سرخ کردنی استفاده کنید باید حواستان به دمای تابه باشد تا بیش از این اندازه نرود.

اگر می‌خواهید از روغن زیتون برای مصارف سرخ کردنی استفاده کنید، باید به دنبال روغن زیتون خالص باشید. هر چه میزان خلوص روغن زیتون بیشتر باشد، احتمال بالا رفتن نقطه تبخیر آن هم بیشتر است. ما روغن زیتون اکسیر حیات را به شما توصیه میکنیم .

روغن شحم : بسیار انرژی زا است و غلظت خون را کاهش می دهد. آب کردن چربی‌های زیر شکم، رشد عضلانی بدن، تناسب اندام، منبع تولید انرژی و توان بسیار عالی و تقویت کننده بسیار مؤثر سیستم دفاعی بدن از خواص این روغن می باشد.

آخرین مطالب اکسیر حیات

خواص اعجاب انگیز سه شیره و چهار شیره

خواص اعجاب انگیز سه شیره و چهار شیره

خواص خوراکی ها

سه شیره و چهار شیره از چه ترکیبی تشکیل شده اند ؟ حتما شما هم در مورد خواص اعجاب انگیز

ادامه مطلب
سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
اسکرول به بالا

محصولات سالم اکسیر حیات

Search
Generic filters

محصولات سالم اکسیر حیات

Search
Generic filters

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی