عرق شنبلیله

عرق شنبلیله

14.000 تومان

عرق شنبلیله طبیعی تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. برطرف کننده قند خون و ضعف قوای جنسی است، این عرق اشتها آور است، ضد لاغری است و باعث چاقی می شود، برطرف کننده ورم دست و پا بر اثر سرماست، همچنین از دیگر خواص مهم ایت عرق تقویت کنندگی موی سر است که اثر زیادی برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت ساقه و ریشه مو دارد. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر

عرق شنبلیله کاهش دهنده قند خون و ضعف قوای جنسی است، این عرق تا حدودی اشتها آور است، ضد لاغری است و باعث چاقی می شود (البته در صورتی که مقدار مصرف آن از حد اعتدال خارج گردد)، برطرف کننده ورم دست و پا بر اثر سرماست، همچنین از دیگر خواص مهم این عرق تقویت کنندگی موی سر است که اثر زیادی برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت ساقه و ریشه مو دارد، ملین و مسهل است و در جلوگیری از ریزش مو مفید می باشد، مدر و قاعده آور نیز می باشد، در درمان کم خونی و سرفه‌های مزمن کارآمد است.

برای اثر بخشی بیشتر این محصول، می توانید در کنار استفاده از آن، از خود سبزی شنبلیله نیز در برنامه غذایی خود بهره ببرید. به صورت خام و یا پخته شده به همراه غذا قابل استفاده می باشد.

عرقیات اکسیر به شیوه سنتی و درون دیگ مسی تهیه می‎‌شوند.

با توجه به اینکه مجموعه اکسیرحیات زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت و خدمت رسانی می باشد، عرق شنبلیله را با کیفیت بالا و به شیوه ای سنتی و داخل دیگ مسی تهیه و عرضه می نماید.

طریقه مصرف:

روزانه ۲ لیوان مصرف شود. بهتر است با وعده های غذایی فاصله داشته باشد (نیم ساعت قبل از غذا و یا ۲ ساعت پس از آن)، این عرق به صورت سنگین و غلیظ گرفته شده است، در صورتی که غلظت آن برای شما زیاد بود، می توانید آن را با مقداری آب ترکیب کرده و سپس میل نمایید.

جهت تقویت موی سر علاوه بر مصرف خوراکی این محصول، می توانید با استفاده از اسپری، عرق شنبلیله را بر روی موی سر روزانه اسپری نمایید. این کار به تراکم موی شما بسیار کمک می کند و اثر محسوسی پس از چند هفته استفاده دارد.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

شماره مجوز بسته‎بندی وزارت جهاد کشاورزی: ۱۵۱۳۳۱۲۵۲۷

۰/۵ (۰ نظر)
وزن 1 kg

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “عرق شنبلیله”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی