عرق بوقناق

عرق بوقناق

12.000 تومان

عرق بوقناق تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. جهت کاهش قند خون مناسب است، عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف می‌سازد، جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه‌ خون از بین می‌برد. برای نفخ معده و روده بسیار مؤثر است، تقویت معده، غدد فوق‌کلیه را فعال کرده، ترشح آدرنالین را تنظیم می‌کند. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر

عرق بوقناق جهت کاهش قند خون بسیار مفید است، عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف می‌سازد، جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه‌ خون از بین می‌برد. برای نفخ معده و روده بسیار مؤثر است، مؤثر در تجزیه و تحلیل بردن چربی‌ها (تری‌گلیسیریدها و کلسترول)، تقویت معده، غدد فوق‌کلیه را فعال کرده، ترشح آدرنالین را تنظیم می‌کند و استرس و عصبانیت و اضطراب را از بین می‌برد، یبوست را از میان برده و به رود‌ه‌ها نرمی می‌دهد، بسیار مدر است و برای درمان ورم و سنگ کلیه و مثانه مفید و مؤثر است.

عرقیات اکسیر به شیوه سنتی و درون دیگ مسی تهیه می‎‌شوند.

سایر خواص عرق بوقناق:

  • بوقناق از نظر طبع در طب سنتی گرم و خشک است.
  • عرق بوقناق برای پاک سازی کبد از سموم و باز کردن مجاری کبد به علت تأثیر مستقیمی که بر فعالیت های آنزیمی کبد دارد بسیار مفید می‎باشد.
  • عرق بوقناق بر غدد فوق کلیه اثر مفید و مؤثر دارد و در همکاری با کبد مفید برای افزایش انسولین و فعال کردن لوزالمعده و کاهش قند خون و درمان دیابت اثر شگفت آوری دارد.
  • عرق بوقناق جوش صورت را به علت فعال کردن و پاکسازی کبد و تصفیه خون از بین می ­برد و عروقی پوست را باز میکند و پوستی شفاف به همراه می آورد.
  • همچنین برای نفخ معده و روده بسیار مفید است.

با توجه به اینکه مجموعه اکسیرحیات زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت و خدمت رسانی می باشد، عرق بوقناق را با کیفیت بالا و به شیوه ای سنتی و داخل دیگ مسی تهیه و عرضه می نماید.

طریقه مصرف:

روزانه ۲ لیوان مصرف شود. بهتر است با وعده های غذایی فاصله داشته باشد (نیم ساعت قبل از غذا و یا ۲ ساعت پس از آن)، این عرق به صورت سنگین و غلیظ گرفته شده است، در صورتی که غلظت آن برای شما زیاد بود، می توانید آن را با مقداری آب ترکیب کرده و سپس میل نمایید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف

شماره مجوز بسته‎بندی وزارت جهاد کشاورزی: ۱۵۱۳۳۱۲۵۲۷

۰/۵ (۰ نظر)
وزن 1 kg

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “عرق بوقناق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی