خرید عرقیات گیاهی

نمایش 1–12 از 27 نتیجه

مرتب سازی
نمایش :

چهار عرق سرد

0

چهار عرق سرد تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. تقویت کننده معده است، کاهنده چربی و قند، ضدعفونی کننده، تصفیه کننده خون، شستشوی کلیه و کبد، تب بر، تقویت پوست و کلیه و کبد، آرام بخش، دارای ویتامین C، بازکننده رگ ها، مداوای درد مفاصل که از گرمی مزاج باشد. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
14.000 تومان

عرق آلوئه ورا

0

عرق آلوئه ورا تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. جهت طول عمر، پاکسازی سیستم گوارشی، تقویت سیستم دفاعی بدن، آرام بخش، تنظیم قند خون (مفید برای کنترل دیابت)  تصفیه خون، رفع گرفتگی کبد، رفع جوش و لک، بهبود کمر درد مفید است. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر  
12.000 تومان

عرق اسطوخدوس

0

عرق اسطوخدوس تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است.  آرام بخش است و باکتری کش می باشد، این عرق ادرار آور است و ضد وسواس های سوداوی است. در رفع دل پیچه مؤثر است. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
14.000 تومان

عرق بادرنجبویه

0

عرق بادرنجبویه تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. دارای طبیعت گرم است، مفید در درمان دل پیچه و اسهال میباشد، از بین برنده برونشیت و تشنج، درمان آسم و سرفه، تنظیم قاعدگی، مفید جهت درد مفاصل، درمان حساسیت‎های فصلی از دیگر خواص این عرق می باشد. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
12.000 تومان

عرق بهارنارنج

0

عرق بهارنارنج تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. جهت تسکین ناراحتی‎های سینه، تقویت اشتها، تقویت قلب و اعصاب، رفع تپش قلب، ضد سرفه، ضد تشنج، آرام‌بخش، دل پیچه، ضد هیستری، دفع افسردگی، رفع آروغ، درمان بی‌خوابی و اختلالات عصبی استفاده می شود. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
14.000 تومان

عرق بوقناق

0

عرق بوقناق تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. جهت کاهش قند خون مناسب است، عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف می‌سازد، جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه‌ خون از بین می‌برد. برای نفخ معده و روده بسیار مؤثر است، تقویت معده، غدد فوق‌کلیه را فعال کرده، ترشح آدرنالین را تنظیم می‌کند. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
12.000 تومان

عرق بیدمشک

0

عرق بیدمشک تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. جهت تقویت قلب و اعصاب مفید است، بازکننده انسداد کبدی، رفع گرفتگی و خفقان قلب، رفع سردرد، مقوی دید چشم، تسکین تشنگی، تقویت عمومی بدن، ملین و نشاط آور، آرام بخش، پایین آورنده فشارخون از دیگر خواص این عرق است. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
15.000 تومان

عرق چهل گیاه

0

عرق چهل گیاه  تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. جهت تقویت معده، رفع ترشی معده، هضم غذا، رفع ناراحتی‎های گوارشی، رفع رطوبت، نفخ و ترشی معده مفید است. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
14.000 تومان

عرق خارخاسک

0

عرق خارخاسک تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. مدر قوی است، سنگ شکن قوی کلیه و مثانه می باشد، تصفیه کننده خون و کبد است، درمان تب و لرز، درمان سیاه سرفه، تقویت نیروی باه، رفع درد کمر، تسکین درد مفاصل از سایر خواص این عرق می باشد. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
14.000 تومان

عرق خارشتر

0

عرق خارشتر تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. مدر قوی است، جهت تصفیه خون و کبد مورد استفاده قرار می گیرد، برای شستشوی کلیه مفید است، باعث دفع سنگ کلیه و مثانه می شود، بهبود دهنده سیاه سرفه است و در تب‌های نوبه‌ای و لرز مؤثر است. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
14.000 تومان

عرق خارمریم

0

عرق خارمریم تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. ضد درد است، آرامش بخش می باشد و کاهش دهنده قند خون است، جهت تقویت حافظه و مقابله با گر گرفتگی مورد استفاده می شود. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
12.000 تومان

عرق دارچین

0

عرق دارچین تهیه شده در دیگ مسی و به شیوه کاملا سنتی تهیه شده است. طبیعتی گرم دارد، مقوی معده است و تقویت کننده عمومی بدن می باشد، جهت تقویت اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد. بوی بد دهان را از بین می برد  و ضد سرفه های مرطوب است، وحشت و ترس و خفقان و جنون را درمان می کند. (خرید آنلاین عرقیات طبیعی)

حجم بسته بندی »» 1 لیتر
12.000 تومان

عرقیات گیاهی

تاثیر گیاهان دارویی در درمان و بهبود علائم بیماری ها در طب سنتی پیشینه قابل استنادی دارد و امروزه نیز به کمک آزمایشگاه های شیمیایی مواد موثره حاصل از این گیاهان به تفکیک قابل شناسایی است. اغلب ممکن است متابولیت های تاثیر گذار در اندام ویژه‌ای از گیاه مثل ریشه، برگ، ساقه یا گل تشکیل شود.

بنابراین همیشه نمی توان کل گیاه را منبع ماده دارویی دانست.

خرید عرقیات گیاهی ارگانیک

تقطیر یکی از معمول ترین و آسان ترین روش های جدا کردن مواد از یکدیگر است.به علت تفاوت در نقطه جوش، مایع به ترکیباتی که نقطه جوش متفاوت دارند تقسیم می شود. در طول این پروسه، مایعات به بخار تبدیل شده و سپس بخار را سرد و به مایع تبدیل می‌کنند.از جمع آوری قطراتی که از میعانات متوالی حاصل می‌شود مواد خالص به دست می آید. معمولاً با این روش می‌توان ترکیبات معطر را بدون تغییر از گیاه خارج کرد. تکنولوژی تقطیر در عین سادگی مکانیزم، بسیار کاربردی است.

در مورد عرقیات ارگانیک چه میدانید ؟

خواص عرقیات گیاهی

عرقیات گیاهی به عنوان یکی از پر مصرف ترین اشکال تجویز در طب سنتی دارای خواص ضد درد و اسپاسم، ضد میکروب، ضد انگل و قارچ، آنتی اکسیدانی و… می باشند.

به دلیل حفظ مواد معطر در روند عرق گیری از گیاهان، رایحه درمانی و تحریک مغز، باعث ترشح انتقال دهنده های عصبی شده و حالات روانی خاصی در انسان را سبب می گردند. استرس و تا حدودی درد، از این طریق کاهش یافته و احساس سلامت، سرخوشی و خرسندی حاصل می شود.

چطور عرقیات گیاهی مناسب را انتخاب کنیم؟

با توجه به خواص و طبع گیاهان منشا عرق و سازگاری آن با مزاج مصرف کننده، میتوان در مورد انتخاب عرقیات مناسب تصمیم گیری کرد.

چطور عرقیات گیاهی مورد اعتماد را بشناسیم ؟

کیفیت مواد اولیه و شیوه عرق گیری در مرغوبیت محصول نهایی و اثربخشی آن تاثیر مستقیم دارد. محصولی که استریل و بهداشتی نباشد، تجزیه مواد موثره آن، به سرعت صورت گرفته و امکان فساد و رشد قارچ و کپک در آن بیشتر می شود، نه تنها مفید نیست بلکه خود باعث بیماری می گردد.
در مجموعه ” اکسیر حیات ” عرقیجات گیاهی، به گواهی استاندارد های آزمایشگاهی، با بهترین کیفیت ارائه شده است.

عرقیات " دو آتشه " چیست ؟

با پراکنده نمودن کامل مواد موثره گیاه در آب هنگام تقطیر، اثربخشی عرق به بیشترین حالت می رسد.این فرآیند تحت عنوان دو آتشه کردن، از تقطیر مجدد عرقیات گیاهی معمولی حاصل می شود. مرغوبیت و مزه و بوی عرق دوآتشه، از نوع معمولی آن بیشتر و به طبع، میزان مصرف کمتر می گردد.

چرا باید از اکسیر حیات خرید کنیم ؟

عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور

ارسال رایگان خرید بالای ۲۰۰ هزار تومان

ضمانت کالای طبیعی، سالم و بدون مواد نگهدارنده

پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن زرین پال

بازدیدهای اخیر
شما اخیرا بازیدی از محصولات نداشته اید.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی