حلوا زرده (بمب انرژی)

حلوا زرده (بمب انرژی)

30.000 تومان

حلوا زرده سرشار از پروتئین است، انرژی زا می باشد، مقوی و تقویت کننده عمومی بدن است. برای افرادی که از ضعف عمومی بدن رنج میبرند بسیار مناسب است.

موجودی: در انبار موجود نمی باشد

حلوا زرده سرشار از پروتئین است و برای افرادی که مرتبا ورزش می کنند و همچنین افرادی که بدنی ضعیف و لاغر دارند و نیاز به انرژی و تامین انرژی بالایی دارند٬ مفید است، این محصول انرژی زا می باشد و به تقویت عمومی بدن مخصوصا تقویت اعضای رئیسه بسیار کمک می کند. مقوی و تقویت کننده عمومی بدن است و برای افرادی که استخوان بندی ضعیفی دارند و یا دوره بیماری و نقاهت را طی می کنند بسیار مفید است. در مجموع حلوا زرده برای افرادی که از ضعف عمومی بدن رنج می برند بسیار مناسب است.

حلوا زرده اکسیرحیات بمب انرژیست!!!

این محصول ویژه ترکیبی از زرده تخم مرغ رسمی، زعفران، روغن زرد گاوی و شکر نیشکر می باشد و بسیار جهت تقویت بدن قوی و انرژی زاست.

در تهیه این محصول سعی شده است بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت و بالاترین سطح سلامتی استفاده شود تا اثربخشی آن حداکثر گردد.

بهتر است در مصرف این محصول افراط نشود چرا که گرمی بالای این محصول ممکن است باعث فشار آمدن به کبد و در نتیجه اثرات سوء بر روی پوست و مو گردد.

!! جهت مصرف در وعده شب احتیاط کنید.  لازم به ذکر است در هر ظرف از حلوا زرده اکسیر حیات ۱۴ عدد زرده تخم مرغ رسمی استفاده شده است!!! و همین موضوع باعث بالا بودن پروتئین این محصول منحصر به فرد شده است.

همان طور که ممکن است اطلاع داشته باشید٬ این محصول سوغات شهر همدان می باشد. مجموعه اکسیر حیات این سوغات خوشمزه را با مواد اولیه سالم و طبیعی با بالاترین کیفیت تولید کرده و خدمت عموم جامعه عرضه می نماید تا علاوه بر گسترش فرهنگ تغذیه سالم٬ سوغاتی سالم و مقوی را به همه مردم عزیز معرفی نماید.

شماره ثبت: ۵۸۷۱۱

شماره مجوز انجمن ارگانیک فروشگاه: ۹۵/۱۰۵/الف         ‎

شماره مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: ۱۵۴۳۴۱۲۴۳۰

۰/۵ (۰ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حلوا زرده (بمب انرژی)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی