مشهد ، احمدآباد ، بلوار ابوذر ، بین ابوذر ۱۵ و چهارراه بعثت ، جنب مسجد

health@exirhayat.com

۰۵۱۳۸۴۷۹۹۷۳

میتوانید به صورت مستقیم از طریق نرم افزار واتس آپ با پشتیبانی وب سایت در ارتباط باشد . جهت ارتباط روی این گزینه کلیک کنید .

سؤالات متداول!

محصولات سالم اکسیرحیات

در حال حاضر در هیچ شهری نمایندگی نداریم اما ارسال کلی و فروش عمده به بسیاری از شهرستان ها انجام شده و امکان سفارش فراهم است. جهت هماهنگی و اطلاع از قیمت های پخش و همکاری به آیدی @M_M_88_IR تلگرام پیام بدید و یا با شماره 09158833501 تماس بگیرید.

بله بسیاری از عسل های عرضه شده در مجموعه دارای تأییدیه آزمایشگاهی می باشند که در معتبرترین آزمایشگاه ها مورد تأیید قرار گرفته اند و شما میتوانید در لینک ” تاییدیه آزمایشگاه عسل ” این نمونه آزمایش ها را ملاحظه بفرمایید.
عسل های عرضه شده بدون حرارت بسته بندی شده اند و تمامی آنها پس از مدتی (بسته به نوع عسل) رُس میبندند و از پایین به بالا شروع به بستن و سفت شدن میکنند. این نشان دهنده طبیعی بودن و حرارت ندادن عسل است که با اندکی حرارت غیر مستقیم می توان عسل را به حالت اولیه برگرداند.

بسیاری از محصولات انحصاری است و برای اولین بار در سطح کشور ارائه شده اند شما میتوانید با نگاهی کلی به محصولات آنها را بیابید. محصولات ارائه شده در قدم اول مورد تأیید تیم متخصص اکسیرحیات که شامل افرادی با تجربه در زمینه طب سنتی و طب مکمل است قرار میگیرد و در صورت نیاز به تأییدیه آزمایشگاه این کار نیز صورت می گیرد. ضمن اینکه مجموعه فعالیت ها و عرضه محصولات زیر نظر انجمن ارگانیک کشور انجام می گیرد.

سفارشاتی که از مراکز استان ها صورت میگیرد معمولا بین 2 تا 3 روز کاری زمان ارسال در نظر گرفته می شود. اما سفارشات شهرستان ها به دلیل پروسه کاری شرکت پست و یا تیپاکس مدت بیشتری بین 3 تا 5 روز کاری زمان میبرد.

برای مشتریان عزیز مشهدی امکان پرداخت در محل بصورت کارت و یا نقدی فراهم است اما سفارشات سایر شهرها و استان ها فقط پرداخت نقدی از طریق سایت میسر است.

مجموعه اکسیرحیات دارای تأییدیه نظارت انجمن ارگانیک کشور است و فعالیت های خود را زیر نظر این انجمن انجام میدهد. ضمن اینکه شما میتوانید با مراجعه به سایت رسمی انجمن ارگانیک کشور (www.iranorganic.org) و فروشگاه های تحت نظارت انجمن مراجعه بفرمایید نام فروشگاه و آدرس و اطلاعات ارتباطی ما ثبت شده است. در سایت انجمن و در قسمت محصولات، زیرشاخه محصولات آرایشی و بهداشتی نیز نام اکسیرحیات به عنوان اولین تولیدکننده عطر ارگانیک ثبت شده است که همین موضوع باعث اعتماد بسیاری از مشتریان عزیز به مجموعه ما شده است.

معمولا از طریق پست و یا تیپاکس این کار انجام می شود. ما سعی میکنیم سریعترین راه ممکن برای ارسال را در نظر بگیریم و بسته به وزن سفارشات و امکان خدمت رسانی پست و یا تیپاکس در منطقه، فرآیند ارسال انجام می شود. برای ارسال های بیشتر و سنگین تر با هماهنگی گیرنده، سفارشات از طریق باربری و یا ترمینال صورت می گیرد. لازم به ذکر است تمامی سفارشات با تضمین سلامتِ کیفیت و سلامتِ ارسال انجام میگیرد و در صورتیکه محصولی در طول مسیر آسیب دید مجموعه اکسیرحیات کلیه خسارات جهت جبران را بر عهده میگیرد.

در صورتیکه محصول در طول مسیر آسیب ببیند قابل جبران است و فورا مجدد با هزینه مجموعه برای شما ارسال میگردد. در صورتی که از محصول و کیفیت آن ناراضی هستید می توانید با هماهنگی با فروشگاه و مسئولین ذیربط نسبت به مرجوعی سفارش خود اقدام نمایید.
هدف ما جلب رضایت شماست و در صورت نارضایی شما عزیزان، نسبت به جلب رضایت شما اقدامات لازم انجام میگیرد.

لطفا قوانین و مقررات را حتما مطالعه کنید .

جهت رفع مشکل ابتدا نسبت به کسر موجودی از حساب خود اطمینان نمایید و سپس با مجموعه اکسیرحیات تماس حاصل نمایید تا مشکل رفع شود. جهت پیگیری این موضوع لازم است شماره پیگیری سایت و اطلاعات خرید خود را داشته باشید.