ویدیو

درمان سردی رحم توسط دکتر خیراندیش و روازاده

درمان سردی رحم توسط دکتر روازاده و دکتر خیراندیش
فهرست مطالب

درمان سردی رحم

ابتدا ویدیوی درمان سردی رحم از منظر دکتر خیراندیش و سپس توصیه های دکتر روازاده را پیرامون همین موضوع خواهیم دید  و در انتها توصیه هایی پیرامون بیماری های زنان خواهیم داشت .

درمان سردی رحم در طب سنتی - دکتر خیراندیش

دکتر خیراندیش در این ویدیو چه میگوید :

همین سردی موجود در رحم که موجب خون ریزی و درد در زنان در هنگام زمان قاعدگی میشه، ‌اگر ادامه پیدا کرد موجب سردی تخمدان میشود و ناباروری میده. خوراک گرمی میدیم تا رحم گرم بشه، بارور میشه اوج سردی رحم، ناراحتی از همبستری است. رازیانه بدیم درست میشه. سقف مصرف رازیانه چقدره؟ این قدری که سینه پر بشه، سینه پر شد گونه هم پر بشه، صورتت هم پر میشه یعنی چین و چروک و افتادگی گونه درمان میشه، گونه که پر شد یعنی بدن نشاط پیدا کرده است، این سقف مصرف است، بعضی ها دو ماه بعضی ها چهار تا شش ماه به این درمان میرسند.

توضیحات دکتر خیراندیش را در مورد درمان سردی رحم ببینید :

پخش ویدیو

محصولات برای درمان سردی رحم

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای درمان سردی رحم توصیه شده را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش و دکتر روازاده ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

درمان سردی رحم در طب سنتی - دکتر روازاده

دکتر روزاده در این ویدیو چه میگوید :

بیشترین توصیه دکتر روازاده، پیرامون عدم گرفتن دوش در ایام قاعده گی میباشد. همچنین  به صورت کامل علت این نظر خود را شرح میدهند.

توضیحات دکتر روازده درباره سردی رحم

پخش ویدیو

سردی رحم و سبک زندگی

بیماری‌های زنان از دیدگاه مزاج شناسی

خارج شدن از حالت مزاجی متعادل باعث اختلال در عملکرد اندام‌های بدن می‌شود. در این حالت اصطلاحاً می‌گوییم که آن اندام دچار سوءمزاج شده است. چنین اختلالی می‌تواند روی تمام بدن اثر گذاشته و موجب بروز بیماری شود.

سوءمزاج گرم رحم

گرمی بیش از حد رحم موجب از بین رفتن اسپرم مرد در بدن زن می‌شود. پس می‌توان گفت که گرمی تخمدان و رحم یکی از علل ناباروری در زنان است. سوءمزاج گرم رحم می‌تواند باعث افزایش موهای زائد در ناحیه تناسلی زنان نیز شود.

سوءمزاج سرد رحم

سردی بیش از حد رحم باعث تنگ شدن رگ‌های خونرسان در اطراف رحم می‌شود. همچنین در اثر تنگی لوله رحم امکان رسیدن اسپرم به رحم دشوار می‌شود. سوءمزاج سرد رحم می‌تواند موجب ناباروری، قطع قاعدگی و فاصله طولانی میان دو قاعدگی شود.

سوءمزاج مرطوب رحم

رطوبت بیش از حد رحم، قدرت نگهدارندگی آن را کم می‌کند. یعنی رحم توانایی نگهداشتن اسپرم یا جنین را ندارد. این امر می‌تواند باعث سقط جنین در اوایل بارداری شود. سوءمزاج مرطوب رحم باعث ترشحات دائمی از رحم می‌شود.

سوءمزاج خشک رحم

خشکی رحم می‌تواند باعث بی‌تحرکی اسپرم و نرسیدن آن به تخمک شود. همچنین در صورت تشکیل نطفه، به دلیل نرسیدن مواد غذایی، احتمال سقط جنین افزایش می‌یابد. سوءمزاج خشک رحم می‌تواند باعث قطع قاعدگی در زنان شود.

مزاج های چهارگانه و ارتباط آن ها با سردی رحم

غلبه صفرا

 علائم آن عبارتند از ترشحات زرد از واژن، زردی صورت، چشم و زبان، عطش دائمی، کاهش اشتها، حالت تهوع، زردی ادرار و مدفوع و احساس سوزن سوزن شدن در بدن. (چنانچه تمایل دارید برای داشتن اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله علائم غلبه مزاج صفرا و راه درمان آن مراجعه کنید)

غلبه سودا

علائم آن عبارتند از ترشحات تیره از واژن، لاغری، تیره شدن چهره، سوزش معده، گرسنگی و سیری کاذب، تیرگی ادرار، گرفتگی عضلات و بی‌خوابی. (چنانچه تمایل دارید برای داشتن اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله علائم غلبه مزاج سودا و راه درمان آن مراجعه کنید)

غلبه بلغم

علائم آن عبارتند از ترشحات سفیدرنگ از واژن، رنگ‌پریدگی پوست بدن، زیاد و لزج بودن آب دهان، کاهش تمرکز، اختلال در هضم و سستی عضلات. (چنانچه تمایل دارید برای داشتن اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله علائم بلغم مزاج صفرا و راه درمان آن مراجعه کنید)

غلبه دم

علائم آن عبارتند از ورم طحال و دستگاه تناسلی، خونریزی مقعد، ورم و نفخ لگن، احساس گرگرفتگی، سرخی چهره و زبان، سرخی ادرار، پر رنگ شدن رگ‌ها، تپش قلب، فشار خون بالا، افزایش غلظت خون، کلسترول بالا، پرخوری، بی‌قراری، خون دماغ شدن و خونریزی لثه. (چنانچه تمایل دارید برای داشتن اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله علائم غلبه مزاج دم و راه درمان آن مراجعه کنید)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.