پوست و مو, ویدیو

راز جوان سازی و از بین بردن چین و چروک | دکتر خیراندیش

جوانسازی پوست و از بین بردن ترک پوست

راز جوان سازی و از بین بردن چین و چروک | دکتر خیراندیش

توضیحات دکتر خیراندیش در این ویدیو :

ترک پوست و چروک پوست از خشکیه. سرکه انگبین بخورین درست میشه . زن باشه چروک رو پوستش باشه با عرق رازیانه درست میشه . عرق رازیانه بیش از ۴۰ روز چروک پوست را برطرف میکنه . من داشتم بیماری که در حدود ۴_۵ سال جوان شده ، اگر مرد باشه سرکه انگبین خوراکی و خوردن روغن دنبه همراه غذا همه رو جوان نگه میداره . بیمار داشتم از قم که واقعاً زن ۷۰_ ۷۵ ساله پوستی در حد ۴۰ ساله داشت ، در حالی که من بیمار اروپایی هم دارم این اروپایی‌ها از ۴۵_۴۰ سال که رد میشن چین و چروک عجیبی روی پوست ایناس . خیلی زشت می‌شوند . در حالی که اینها هستند من پرسیدم حاج خانوم مواد آرایشی مصرف کردی گفت اصلاً مصرف نکردم روغنت چیه؟ دنبه . روغن دنبه کلسترول رو میاره پایین یکی از خیانت‌های طب سنتی به ما این بود که روغن دنبه را از غذا حذف کرد . پیرمرد داشتم در سن ۹۰ سالگی هر هفته ۲_۳ وعده آبگوشت می‌خورده با دنبه کاملش .  اول دنبه اش رو میخورده ، سالمه ، نه کلسترول رفته بالا نه تری گلیسیرید ، و در همان سن ۹۰ سالگی هم مرد بوده .

لازم به ذکر است که مقاله بسیار جامع و کاملی پیرامون جوانسازی پوست با عنوان ” جوان سازی پوست صورت در منزل ” تدیون شده است که پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را نیز مطالعه قرار دهید.

توضیحات دکتر خیراندیش در مورد جوانسازی پوست را ببینید :

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای جوانسازی پوست صورت میگوید را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.