ویدیو

رفع آبریزش بینی و حساسیت در طب سنتی | دکتر خیراندیش

رفع آبریزش بینی و حساسیت در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

رفع حساسیت فصلی و آبریزش بینی در طب سنتی - دکتر خیراندیش

درمان حساسیت و آبریزش بینی در طب سنتی

دکتر خیراندیش در این ویدیو چه میگوید :

حساسیت فصلی، آبریزش و عطسه

اگر همین جوشانده نعناع را استفاده کنیم اتفاقی نمیفته، سرماخوردگی و از جمله آبریزش بینی. اگر این اتفاق افتاد و خواستیم به سرعت درمان کنیم یه مقدار اسانس نعناع رو روی پیشونی بمالید. یه مقداری داغ میشه و میسوزه ولی فوری کنترلش میکنه. اگر سرماخوردگی پیش آمد علی القاعده اگر دارو بخوره یا نخوره 3 روز بعد خوب میشه به شرطی که استراحت بکنید، اگر استراحت کنید گرما و انرژی به تن میدید. حالا اگر نتونه استراحت کنه بایستی گرمابخش ها رو استفاده کنید. بهترینش همین نعناع و پونه و سوپ گرم هست. روی ملاج رو با روغن کنجد یا زیتون و یا سیاهدانه چرب کنید، بهتره روغن کنجد باشه چون گرم تر و لطیف تره، وقتی ملاج گرم شد، سینوس ها گرم میشن و با سرعت خیلی زیادی آبریزش بینی کنترل میشه.

برای گرفتگی بینی هم همینطور چون انسداد سینوسی زیاد شده دیگه ترشح کنده. اگر خستگی زیاد شده و داره میره به سمت تب، بادکش کتف انجام بدید. و اگر خیلی شدید شد، سیاهدانه و عسل استفاده کنید. 1 واحد سیاهدانه پودر شده رو با 3 واحد عسل سریع مخلوط کنید، سیاهدونه وقتی پودر شد نباید در معرض هوا بمونه. روزی 1 قاشق مرباخوری استفاده کنه، این برای سرماخورده ای هست که به تب و عفونت انجامیده.

برای کم کاری تیروئید

در حوزه بیماری های سرد دسته بندی میشه. کسی که دچار این بیماری شده بایستی از خوراک گرمی ها بیشتر استفاده کنه، هر وقت احساس سردی و ضعف داشتن و یا زود سرما میخوردن یه مقدار خوراک گرم استفاده کنن در حالت نرمال باقی خواهند ماند.

توضیحات دکتر خیراندیش را در مورد رفع آبریزش بینی و حساسیت فصلی ببینید :

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای درمان حساسیت فصلی و آبریزش بینی توصیه شده را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .