ویدیو

درمان درد عضلات در طب سنتی | دکتر خیراندیش

درمان درد عضلات در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

درمان درد عضلات در طب سنتی - دکتر خیراندیش

برای درد مفاصل هم توضیح بدید؟

بله دردهای مفاصل عمدتاً درد سرد هستند نشونه اش این است که در زنان بالای ۳۵سال این درد بیشتر است و در کهنسالان و نشونه دیگرش این است که وقتی غذای سرد میخورند یا در سرما قرار میگیرند یا توی محیط برفی قرار میگیرند درد بیشتر است. درد مفاصل بیشترش درد سرد است لذا بهترین درمانش خوراک گرم است و گل گرمی ها برای درد مفاصل انجیر است، انجیر شبانگاه هفت عدد یک دوره ۴۰ تا۱۲۰ روزه مفاصل رو محکم می‌کنه. داروی دیگرش رو که در پارک هاتونم دارید سنجد است، سنجد بخورید مداوم روزی ۲۱ عدد یک دونه یک دونه با بزاق دهان ترکیب کنید یا پودر سنجد مخلوط با شیر کنید و با یک قاشق عسل. این به درد مفاصل کمک می‌کنه اگر درد خیلی شدیده روغن کوهان شتر روی مفاصل بمالید.

جهت آشنایی با مزاج خوراکی ها پیشنهاد میکنیم به مقاله “مزاج خوراکی ها و مصلحات آن ها” که شامل گوشت ها، غلات، میوه ها، سبزیجات و .. میشود، مراجعه کنید.

همچنین جهت خرید عسل طبیعی و پودر سنجد (خرید سویق سنجد) و همچنین خرید روغن کوهان شتر با کیفیت ارگانیک و کاملا طبیعی میتوانید از طریق وب سایت اکسیر حیات اقدام کنید.

توضیحات دکتر خیراندیش را در مورد درمان درد مفاصل ببینید :

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای درمان درد مفاصل توصیه شده را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .