ویدیو

درمان عفونت بدن در طب سنتی | دکتر خیراندیش

درمان عفونت ناخن در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

درمان عفونت ناخن در طب سنتی - دکتر خیراندیش

درمان عفونت بدن و عفونت ناخن در طب سنتی

دکتر خیراندیش در این ویدیو چه میگوید :

سیاه دانه اگر دانه هاش زیر ۲۱ دانه باشه رو به طور مداوم میتوان با انواع غذا ، ترشی و پنیر میتوان استفاده کرد، به عنوان یک پیش گیرنده و یک آنتی بیوتیک آرام گیاهی.

داروی قوی برای عفونت کل بدن :

اما یک داروی ساده برای رفع عفونت ها و زخم های عفونی عمیق و حتی دیابت های پیشرفته؛ ترکیبی از نمک و عسل دو به پنج (دو واحد نمک و پنج واحد عسل) ترکیب کنید و بگذارید روی ناحیه عفونی. اگر ناحیه عفونی زخم سر باز باشه، تا اون قسمتی که عفونت داره یک مقدار درد و سوزش داره، نگران نباشید هر چقدر درمان پیشرفت کنه، درد و سوزش کاهش پیدا می‌کنه، تا زمانی که سوزش نخواهد داشت. ممکنه نیم ساعت تا دو ساعت زمان ببره، این یعنی تا همون جایی که عفونی هست رو درگیر می‌کنه و درمان می‌کنه و همین طور ادامه بدن تا عفونت کاهش پیدا کنه و ترمیم بشه، وقتی که ترمیم شد زخم از حالت طوسی رنگ درآمد و قرمز رنگ شد یعنی خون فراخوان شده.

داروی برای ترمیم زخم و عفونت بدن در طب سنتی :

حالا میتونن داروی ترمیمی بزنن، داروی ترمیمیشون ترکیبی از روغن زیتون و عسل هست؛ ۵ تا روغن زیتون و دو واحد عسل هست.

توضیحات تکمیلی :

همان طور که میدانید ، بره موم قوی ترین آنتی بیوتیک طبیعت میباشد که از کندوهای زنبور عسل به دست می آید . پیشنهاد میکنیم جهت آشنایی بیشتر با این محصول خارق العاده طبیعت به مقاله ” بره موم چیست ” و جهت خرید این محصول از طریق لینک زیر اقدام کنید.

توضیحات تکمیلی :

وب سایت اکسیر حیات زیر نظر انجمن ارگانیک کشور ارائه دهنده انواع محصولات سالم و طبیعی میباشد. میتوانید جهت خرید روغن زیتون درمانی (غیر خوراکی) و همچنین خرید عسل از طریق وب سایت اقدام کنید .

توضیحات دکتر خیراندیش را در مورد درمان رفع عفونت بدن ببینید :

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای درمان عفونت بدن توصیه شده را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .