ویدیو

درمان جنون در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

درمان جنون در طب سنتی

درمان جنون در طب سنتی - دکتر خیراندیش

توضیح دکتر خیراندیش در مورد جنون صفراوی

جنون در طب سنتی :

اونایی که دیوونه میشن حمله می‌کنند می‌خواهند کسی را بزنند کسی را بکشند تا کسی رو نزنه دست بردار نیست . در مشهد زیاده ، تو مشهد منظور موقعیت جغرافیایی آب و هوای گرم و خشک ضدو نقیض . از مشهد شروع میشه میاد طرف سمنان نقاط مرکزی اونجاهایی که آب و هوای این شکلی دارند، که خشکی داره این جور عصبانیتا پدید میاد .

سرکه انگبین خوراکی، حجامت عام و حجامت سر و عطسه آور

توضیح دکتر خیراندیش در مورد جنون دموی

جنون در طب سنتی :

عصبانیت هایی که چهره گلگون میشه حرکت می‌کند ولی در عین عصبانیت قاه قاه میخنده . این جنون دموی است . حجامت عام پیوسته ۲ تا ۳ مرحله به فاصله هر هفته یکبار . این دسته جنون ها معمولاً قتل ها و .. .دست ایناس . اینها آدم می‌کشند عصبانی شده میره نمیفهمه یه نفرو میکشه اون موقع نمیشه اصلاً جلوشو بگیری .

توضیح دکتر خیراندیش در مورد جنون بلغمی

جنون در طب سنتی :

دیوانه است ولی تو سرخودش میزنه به جای اینکه به دیگری بزنه تو سر خودش میزنه و صحبت‌های منفی هر چی صحبت منفیه الهی بمیری، منو کشتی ،هر چی منفی هست جمعو جور میکنه میگه . این جنون بلغمیه ، خوراک گرمیها و خوردن شربت زعفران مداوم، زعفران عسل مداوم . مغز و گرم میکنه از این حالت جنون خارجش میکنه ودرمان افسردگی هم هست .

توضیحات دکتر خیراندیش را در مورد درمان جنون در طب سنتی ببینید :

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای درمان جنون در طب سنتی میگوید را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .