دسته‌بندی نشده

چگونه مزاج را تغییر دهیم | دکتر خیراندیش

آموزش تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

آموزش تغییر مزاج - دکتر خیراندیش

تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

یعنی هر کسی را در مزاج خودش در حالت تعادل نگه می داریم ، یعنی اینکه درمان ضد باید بهش بدیم. اگر سرد هست ،گرمی آرام اگر گرم است،سردی آرام . اگر گرم و خشک هست سردو تر آرام ، اگر سرد و خشک است گرم و تر آرام ، این آرام آرام می‌توانیم مزاج رو تغییر بدهیم باید حتماً دقت داشته باشیم که درمان تند عوارض داره .
اگر بخواهیم یک نفر سرد مزاج شدید را با گرمی شدید، مثلاً بیایم فلفل عسل تغییر بدیم یا اینکه سریع گرمش بکنیم ، بله این گرمی روش اثر منفی می‌گذارد و عوارض داره، آرام آرام یعنی بیش از ۱۲۰ روز .

مطلب جامع و کاملی تهیه شده است که در آن مزاج تمام خوراکی ها اعم از : لبنیات ، گوشت ها ، خوراکی ها ، سبزیجات و … به همراه مصلحات آن ها جمع آوری شده است. توصیه میکنیم برای جلوگیری از آلزایمر و یا درمان این بیماری به صفحه ” مزاج تمام خوراکی‌ها به همراه مصلحات ” مراجعه کنید .

همچنین مطالب بسیار جامعی پیرامون انواع مزاج ، علائم بروز مزاج ها ، چه غذاهایی برای مزاج‌ها مضر و چه نوع خوراکی‌هایی برای مزاج ها مفید است جمع آوری شده است که میتوانید برای آشنایی با هر کدام از مزاج‌ها به صفحه مربوطه مراجعه کنید .

برای آشنایی با انواع مزاج و همچنین آموزش تشخیص مزاج توسط دکتر خیراندیش میتوانید به صفحه ” آموزش مزاج شناسی دکتر خیراندیش ” مراجعه کنید .

ویدیوی آموزش تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .