بسته ویژه پوست و مو

بسته ویژه پوست و مو

بسته ویژه پوست و مو

⭐️⭐️⭐️ ویترین هر کسی پوست و موی اوست! حساسیت زیاد افراد نسبت به پوست و مو خود باعث شده تا هزینه‎های هنگفتی را برای تقویت مو و زیبایی پوست خود صرف کنند که البته در بیشتر موارد نتیجه دلخواه را کسب نمی‎کنند! بهترین راه برای داشتن پوست و موی زیبا اصلاح تغذیه و رعایت کردن تدابی پوست و مو است. تأمین ویتامین‎های مخصوص پوست و مو مخصوصاً ویتامین گروه B از ضروریات است.

☑️ محصولاتی موجود داخل این بسته:

◀️ آرد هفت جوانه: که شامل جوانه‎های گندم، جو (ساده و دوسر)، شبدر، یونجه، ماش، لوبیا سفید و نخود می‎باشد که خواص فوق‎العاده‌ای برای رشد، تحکیم استخوان‎ها و تأمین ویتامین‌های مورد نیاز مو ( شامل ویتامین B که بیشترین ویتامین مورد نیاز موها میباشد ) میشود .

◀️ پودر شوینده:   نرم و لطیف کننده پوست، تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن، جهت پاک کردن چرک از بدن، تغذیه سلول¬های بدن، ضد قارچ، جوان کننده پوست، گرمای بدن را به سمت پوست هدایت می کند، پوست را لطیف و ضد عفونی می کند .

◀️ سرکه انگور:     رفع کک و مک و لکه های پوستی و سیاهی زیر چشم، پاک‌سازی بدن از مواد سمی، ضد انگل . طریقه مصرف آن به وسیله پودر شوینده میباشد که میتوانید با مراجعه به محصول پودرشوینده اکسیر ، از طریقه استفاده از آن مطلع گردید .

◀️ کرم جوانه گندم: تقویت پوست، بهبود، رفع، کاهش و کنترل اختلالات پوستی، لکه¬های تیره، ترک¬های پوست، لطافت و رفع خشکی پوست و عضلات تأمین و تنظیم ویتامین های A، B و E

◀️ ماسک آذین:  نیکو کننده رنگ رخسار، از بین برنده کک و مک و آثار تیرگی صورت، شفاف کننده صورت . برای داشتن اطلاعات بیشتر به صفحه مورد نظر ماسک آذین مراجعه کنید تا از معجزه آن مطلع گردید .

◀️ ژل رویال:     (جادوی جوانی) ماسک صورت ژل رویال سرشار از پروتئین جهت تقویت، شفافیت و افزایش قدرت دفاعی پوست است. وجود کربوهیدرات و لیپیدهای ضروری در این ژل موجب جوانی پوست و جلوگیری از پیری آن می‎شود. همچنین اسیدهای چرب مفید و ویتامین‎های موجود در ماسک ژل رویال برای از بین بردن جوش، آکنه و رفع لک مفید می‎باشد. (۱۰ گرم ژل رویال مخلوط شده با ۲۵۰ گرم عسل)

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های لازم را پر کنید.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی