پوست و مو

بسته ویژه پوست و مو

بسته ویژه پوست و مو

⭐️⭐️⭐️ ویترین هر کسی پوست و موی اوست! حساسیت زیاد افراد نسبت به پوست و مو خود باعث شده تا هزینه‎های هنگفتی را برای تقویت مو و زیبایی پوست خود صرف کنند که البته در بیشتر موارد نتیجه دلخواه را کسب نمی‎کنند! بهترین راه برای داشتن پوست و موی زیبا اصلاح تغذیه و رعایت کردن تدابی پوست و مو است. تأمین ویتامین‎های مخصوص پوست و مو مخصوصاً ویتامین گروه B از ضروریات است.

☑️ محصولاتی موجود داخل این بسته:

◀️ آرد هفت جوانه: که شامل جوانه‎های گندم، جو (ساده و دوسر)، شبدر، یونجه، ماش، لوبیا سفید و نخود می‎باشد که خواص فوق‎العاده‌ای برای رشد، تحکیم استخوان‎ها و تأمین ویتامین‌های مورد نیاز مو ( شامل ویتامین B که بیشترین ویتامین مورد نیاز موها میباشد ) میشود .

◀️ پودر شوینده:   نرم و لطیف کننده پوست، تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن، جهت پاک کردن چرک از بدن، تغذیه سلول¬های بدن، ضد قارچ، جوان کننده پوست، گرمای بدن را به سمت پوست هدایت می کند، پوست را لطیف و ضد عفونی می کند .

◀️ سرکه انگور:     رفع کک و مک و لکه های پوستی و سیاهی زیر چشم، پاک‌سازی بدن از مواد سمی، ضد انگل . طریقه مصرف آن به وسیله پودر شوینده میباشد که میتوانید با مراجعه به محصول پودرشوینده اکسیر ، از طریقه استفاده از آن مطلع گردید .

◀️ کرم جوانه گندم: تقویت پوست، بهبود، رفع، کاهش و کنترل اختلالات پوستی، لکه¬های تیره، ترک¬های پوست، لطافت و رفع خشکی پوست و عضلات تأمین و تنظیم ویتامین های A، B و E

◀️ ماسک آذین:  نیکو کننده رنگ رخسار، از بین برنده کک و مک و آثار تیرگی صورت، شفاف کننده صورت . برای داشتن اطلاعات بیشتر به صفحه مورد نظر ماسک آذین مراجعه کنید تا از معجزه آن مطلع گردید .

◀️ ژل رویال:     (جادوی جوانی) ماسک صورت ژل رویال سرشار از پروتئین جهت تقویت، شفافیت و افزایش قدرت دفاعی پوست است. وجود کربوهیدرات و لیپیدهای ضروری در این ژل موجب جوانی پوست و جلوگیری از پیری آن می‎شود. همچنین اسیدهای چرب مفید و ویتامین‎های موجود در ماسک ژل رویال برای از بین بردن جوش، آکنه و رفع لک مفید می‎باشد. (۱۰ گرم ژل رویال مخلوط شده با ۲۵۰ گرم عسل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.