مقاله های علمی

بسته ویژه رشد و تقویت حافظه کودکان

بسته ویژه کودکان

☀️☀️☀️ یکی از شرایط ویژه و مهم رشد کودکان خصوصاً در ابتدای سنین رشد، تغذیه سالم و صحیح می‎باشد. در این بسته محصولاتی قرار دارد که به رشد، تحکیم استخوان‎ها، تأمین ویتامین‎های مورد نیاز بدن، تقویت حافظه، تقویت عمومی بدن و … کمک می‎کند و تأثیر بسزایی در آینده فرزندانمان دارد. والدین موظفند توجه ویژه‎ای به نحوه رشد فرزندان داشته باشند تا در آینده‎ای نزدیک بیماری‎های مختلف گریبانگیر فرزندان نشود. نحوه فعلی تغذیه فرزندان که بیشتر شامل تنقلاتی مانند پفک، چیپس، شکلات، پیتزا، نوشابه و … می‎شود آینده‎ای غیر قابل جبران مثل ابتلا به سرطان، دیابت و بیماری‎های دیگر را برای فرزندان رقم خواهد زد. حال بیایید با اصلاح نحوه تغذیه فرزندانمان جلوی این آینده تاریک را بگیریم قبل از اینکه دیر شود…

☑️ محصولات موجود داخل این بسته:

◀️ عسل چهل گیاه: جهت رشد و تقویت عمومی بدن، تقویت اعصاب، کبد، جلوگیری از پوکی استخوان و …

◀️ آرد هفت جوانه: که شامل جوانه‎های گندم، جو (ساده و دوسر)، شبدر، یونجه، ماش، لوبیا سفید و نخود می‎باشد که خواص فوق‎العاده‌ای برای رشد، تحکیم استخوان‎ها و تأمین ویتامین‌های مورد نیاز بدن دارد.

◀️ سه شیره:شامل شیره‎های توت، انگور و خرماست که خواص فوق‎العاده‌ای در خون‎سازی و تأمین انرژی بدن دارد.

◀️ معجون تقویت حافظه: جهت تقویت حافظه و کمک به یادگیری بیشتر فرزندان که مورد تایید حکمای بزرگ ایران میباشد و از محصولات آن ها میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + ده =