اکسیرحیات – عضو رسمی انجمن ارگانیک ایران

اکسیرحیات – عضو رسمی انجمن ارگانیک ایران

شرکت اکسیر حیات عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور

انجمن ارگانیک کشور

انجمن ارگانیک کشور از فروشگاه های تحت نظارت خود مرتباً بازدید به عمل می آورد و نحوه فعالیت آنها را مورد ارزیابی قرار می دهد. با توجه به تفاهم نامه بین انجمن ارگانیک کشور و شرکت اکسیرحیات، این شرکت فعالیت‎های خود را زیر نظر این انجمن انجام می‎دهد و مجاز به عرضه و پخش محصولات ارگانیک و سالم می‎باشد. شرکت اکسیرحیات با عرضه محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک به دنبال فرهنگ سازی در زمینه تغذیه سالم در سطح جامعه است و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و سلامت عرضه می نماید.

اکسیرحیات – عضو رسمی انجمن ارگانیک ایران

لازم به ذکر است کلیه محصولات عرضه شده در مجموعه اکسیرحیات، از هرگونه مواد شیمیایی، مواد افزودنی، رنگ مصنوعی، مواد نگهدارنده و هرگونه افزودنی که محصول را به لحاظ سلامت دچار اشکال کند عاری می باشد. هدف ما ایجاد سلامت در سطح جامعه است و برای رسیدن به این هدف والا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

خوشحالیم از اینکه مجوز رسمی این انجمن معتبر را کسب کردیم و از اعتباری که شما مشتریان گرامی به ما دادید و اعتمادی که کردید بسیار سپاس گزاریم.

شرکت اکسیرحیات افتخار دارد تا به عنوان اولین و تنها تولیدکننده عطر ارگانیک در سطح کشور در کنار عرضه سایر محصولات مطرح بوده و با اعتماد به کالای ایرانی و نیروی کار جوان، زمینه ساز ایجاد تحول سلامت و گسترش فرهنگ تغذیه سالم در کشور باشد.

شما عزیزان می توانید آدرس و نام شرکت را در وب سایت رسمی انجمن ارگانیک کشور مشاهده کنید. برای دیدن کلیک کنید.

همچنین در قسمت تولیدکنندگان محصولات ارگانیک می توانید نام شرکت را به عنوان تنها تولید کننده عطر طبیعی در کشور ملاحظه بفرمایید. برای دیدن کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی