سایر مطالب

چرا ظروف چوبی ؟

خرید ظرف چوبی ارگانیک و طبیعی

فهرست مطالب

ظروف چوبی چرا مورد استفاده قرار میگیرند ؟

استفاده از ظرف های کاملا چوبی و طبیعی ، یکی از پر بحث ترین موارد بین آشپزها و متخصصان تغذیه بوده است . کارشناسان تغذیه معتقدند ، استفاده از این ظروف در نگهداری مواد خوراکی بسیار موثر بوده و بهترین جنس برای اینکه غذاهای مانده کمترین واکنش را از خودشان نشان دهند ، همین ظروف میباشند . به بیان دیگر این محصولات با کیفیت به علت ساخته شدن از مواد اولیه کاملا طبیعی، مواد غذایی را در بهترین شرایط ممکن برای مصرف نگه می دارد. همچنین بی شک برای تمامی خانم های خانه دار این اتفاق افتاده است که پس از استفاده یک سری از ظروف ، با شستن چند باره آنها ، همچنان بوی نامطبوع ظروف آزار دهنده هستند . کالاهای چوبی شرکت اکسیرحیات به علت به کارگیری از مواد مرغوب و با کیفیت در ساخت آن ها هیچ گونه بویی را به خود جذب نمی کند .

تهیه و تولید این گونه محصولات چگونه میباشد ؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید محصولات و ظروف شرکت اکسیرحیات چگونه تولید میشوند ؟ پس از بررسی های زیاد به عمل آمده به این نتیجه رسیده ایم که بهترین چوبی که میتوان برای ساخت ظروف چوبی از نظر استحکام ، ماندگاری غذا ، نفوذ ناپذیری و … مورد استفاده قرار داد ، چوب درخت آزاد میباشد . این چوب ها ابتدا دو ماه در آب جاری غوطه ور هستند تا آماده تراش خوردن برای تولید ظروف چوبی شوند . پس از آماده گی چوب ها ، خراط شروع به برش و تراشکاری میکند .

تفاوت ظرف های چوبی ارگانیک با سایر ظروف چوبی موجود در بازار چیست ؟

شاید مهم ترین سوالی که میتوان در مورد این ظروف مطرح کرد این است که آیا رنگ و چسبی که در تولید این اجناس به کار میرود ، روی مواد غذایی تاثیر مستقیم میگذارد ؟ رنگ و چسب به کار رفته در مقابل نور و حرارت چه واکنشی از خودشان نشان میدهند ؟

باید با افتخار اعلام کنیم که ظرف های چوبی ارگانیک شرکت اکسیرحیات از هیچ گونه رنگ و یا چسبی در تولید آن ها استفاده نشده است و برای نفوذ ناپذیری و جلای آن ها از یک نوع روغن طبیعی خالص استفاده شده است . پس با خیال راحت برای نوشیدن و یا سرو دسر و سالاد میتوانید از آن ها استفاده کنید و از طبیعت بکر آن ها لذت ببرید .

همچنین باید بدانید بسیاری از مردم این ظروف را با محصولات چوبی مقایسه می کنند، اما ظروف چوبی اکسیرحیات بر خلاف سایر محصولات چوبی در تماس بلند مدت با مایعات هرگز دچار تغییری نشده و شکل اصلی خود را از دست نمی دهند. چنین ویژگی منحصر به فردی می تواند بسیار تعیین کننده باشد. (به آزاد که بسیار سخت و محکم میباشد)

ظروف چوبی

قیمت ظروف چوبی چقدر میباشد ؟

با توجه به میزان چوب مصرفی و همچنین زمانی که برای طراحی و خراطی یک کالای چوبی مورد نیاز است ، قیمت متفاوت خواهد بود. میتوانید با کلیک روی هر کدام از محصولات از قیمت آن آگاهی پیدا کنید.

ویژگی های ظروف طبیعی اکسیر حیات

۱ – کیفیت فوق العاده بالا

۲ – استفاده از مواد صددرصد طبیعی در تولید

۳ – جلا و محافظت ۱۰۰درصد طبیعی

۴ – سادگی و زیبایی

۵ – داشتن استانداردهای بهداشتی لازم

۶ – سازگار بودن محیط زیست

۷ – ماندگاری و عمر مفید طولانی و شکننده نبودن

۸ – سطح صاف و سیقلی

خرید ظروف چوبی و طبیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.