۳ دلیل عمده مصرف عسل طبیعی در خانم ها

۳ دلیل عمده مصرف عسل طبیعی در خانم ها

۳ دلیل عمده مصرف عسل طبیعی در خانم ها

قصد داریم در این نوشته خانم ها را بیشتر به مصرف عسل طبیعی تشویق کنیم این ماده غذایی برای بانوان بسیار اثربخش و مقوی است و می تواند آن ها را از انواع مشکلات خونی و مزاجی در امان نگه دارد مصارف درمانی عسل طبیعی بسیار زیاد است. عسل طبیعی حاوی مقادیر زیادی ویتامین C ،آهن و اسیدفولیک است که خانم های باردار نیاز زیادی به دریافت این نوع ویتامین و موادمعدنی دارند. در صورتی که مبتلا به آرتریت مزمن هستید عسل طبیعی بهترین دارو برای درمان شماست.

✅ از درد مفاصل جلوگیری می کند.

روزانه،یک وعده صبح و یک وعده شب،ترکیبی از یک فنجان آب گرم، ٢ قاشق چای خوری عسل طبیعی و یک قاشق چای خوری پودر دارچین مصرف شود. این ترکیب معجزه گر در صورت مصرف به طور منظم آرتریت های مزمن را نیز درمان می کند

✅ مانع کم خونی می شود.

کم خونی بیماری است که به علت کاهش گلبولهای قرمز خون و یا کمبود هموگلوبین در بدن فرد اتفاق می افتد . مطالعات نشان داده است که مصرف عسل طبیعی باعث افزایش هموگلوبین خون می گردد. از طرف دیگر عسل طبیعی دارای مقدار فراوانی آهن می باشد که در درمان و پیشگیری از بیماری کم خونی بسیار موثر هستند . همچنین عسل طبیعی دارای ویتامینC بسیاری است. این ویتامین از ملکولهای بسیار موثر در جذب آهن به بدن می باشد.  یکی دیگر از ویتامین های بسیار موثر عسل طبیعی فولیک اسید است. که این ملکول یکی از عامل های مهم در درمان کم خونی به حسلب می آید که مصرف آن به کلیه خانم های باردار و افراد کم خون توصیه می گردد .

✅ ابتلا به عفونت های رحمی را کاهش می دهد.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های لازم را پر کنید.

تنها عطر ۱۰۰درصد طبیعی

ایران

مورد تایید آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی