خواص خوراکی ها, مقاله های کندو عسل

عسل طبیعی و لیمو، معجونی پر از خواص

عسل طبیعی و لیمو، معجونی پر از خواص

✅ همه ی ما درباره خواص عسل طبیعی و لیمو بسیار شنیده ایم ولی خانمی به اسم «کریستال دایوز» پس از یک سال مصرف این ترکیب خوشمزه تجربیات جالب و مفید خود را بازگو کرده است.

✅ به گزارش شبکه العالم، خانم دایوز که هر روز صبح مقدار معین و مشخصی از مخلوط آب لیمو و عسل طبیعی در آب مصرف کرده است می گوید که پس از یک سال این اتفاقات برای او رخ داده است:

1 ⬅️ – با توجه به آنکه خانم دایوز از جمله افرادی بود که مرتب مریض می شوند ولی در مدت این یک سال هرگز دچار آنفلوانزا و سرماخوردگی  نشد و مشکلات گوارشی هم برایش پیش نیامد. همچنین کمتر پیش می آمد که احساس سردرد و کسالت داشته باشد.

2 ⬅️ – این نسخه و معجون معجزه آسا و سحرآمیز برای نزدیکان خانم دایوز هم مفید و موثر بوده و با استفاده از آن وضعیت سلامتی آنان بهبود یافته و کمتر بیمار شده اند.

3 ⬅️ – علاقه او به صبح ها زیاد شد به دلیل اینکه دیگر هنگام بیدار شدن احساس خستگی و خواب آلودگی نداشت و برعکس با انرژی و نشاط زیاد از خواب بر می خاست.

4 ⬅️ – پوست چهره اش درخشان و روشن شد و اثری از لک و جوش باقی نماند.

5 ⬅️ – علاقه وی به خوردن قهوه صبحگاهی کاهش یافت.

و حالا طرز تهیه این معجون معجزه آسا:

آب را بجوشانید و بعد به مقدار یک فنجان کنار بگذارید تا ولرم شود. آب نصف لیموترش و یک قاشق بزرگ عسل طبیعی به آن اضافه کنید. توجه داشته باشید که بهتر است لیموترش به طریق ارگانیک کشت شده باشد و عسل نیز طبیعی و خالص باشد. در صورتی که عجله دارید می توانید کمی آب سرد به آن بیافزاید تا سریع تر خنک شود. این مخلوط را ناشتا بنوشید.

برخی دیگر از خواص مخلوط  عسل طبیعی و لیموترش :

☑️ – به حفظ وزن ایده آل و تناسب اندام  کمک می کند.

☑️ – از یبوست پیشگیری می کند.

☑️ – کبد را از سموم پاکسازی می کند.

☑️ – به خاطر مدرر بودن از التهابات دستگاه ادراری می کاهد.

☑️ – با ایجاد مواد آنتی اکسیدان به پوست برای کولاژن سازی کمک می کند و باعث درخشش آن می شود.

⭕️ هرفردی می تواند از این نسخه و ترکیب معجزه آسا استفاده کند حتی کودکانی را که زیاد بیمار می شوند می توان به خوردن آن عادت داد و با افزودن میزان عسل طبیعی علاقه کودکان را به خوردن آن افزود.

⭕️ همچنین این معجون فوق العاده بی نظیر تقویت دستگاه ایمنی بدن کودکان را بیمه می کند و بزرگسالان نیز در صورت استفاده از مشکلات گوارشی، التهاب دستگاه ادراری و سردرد خلاص می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 2 =