بیماری ها و راه های درمان آن ها, مقاله های مسائل جنسی

تقویت ماهیچه PC برای درمان زود انزالی

درمان زود انزالی در آقایان و تقویت ماهیچه pc

فهرست مطالب

شناخت ماهیچه PC :

مطالعات نشان می‌دهد که 85 درصد از مردان به مدت کمتر از 30 ثانیه دخول به انزال می‎رسند . انزال سریع به خاطر ضعف اعصاب و عدم تکامل مناسب ماهیچه PC می‎باشد. ماهیچه‌ی PC یکی از مراکز کنترل انزال در مردان می‌باشد. در واقع ماهیچهPC ، به شما کمک می‎کند که انزال خود را کنترل نموده وحتی از وقوع آن جلوگیری نمایید. با تقویت مناسب و صحیح ماهیچه PC، شما می‏توانید وقوع، مدت زمان، شدت و قدرت ارگاسم را افزایش دهید.

ماهیچه PC چیست و چه نقشی در زود انزالی دارد ؟

ماهیچه PC ضعیف باعث نعوظ و انزال ضعیف، سریع و حتی زودرس می‌شود. البته باید دانست که علت اصلی زود انزالی و به عبارتی ریشه ضعف ماهیچه‏ های PC ضعف مغز و اعصاب و نیروی ماسکه می‏باشد و اختلال ماهیچه PC معلول است نه علت زود انزالی

ماهیچه PC مجموعه‌ای از ماهیچه های لگنچه می‌باشد که در واقع پایه و اساس سلامت جنسی را شکل می‌دهد. این ماهیچه ها از محل استخوان عمومی در قسمت جلوی بدن شروع شده و تا قسمت پشت ادامه پیدا می‎کنند. شما می‎توانید این ماهیچه ها را در پشت بیضه‌های خود و جلوی مخرج (بین مخرج و بیضه‌ها بصورت یک مجرا – قسمت اول استبراء)، نزدیک به غده‌ پروستات حس کنید.

ماهیچه PC علاوه بر کنترل ادرار به کمک دیگر ماهیچه‎های لگنچه، کمک می‌کند که مرد به ارگاسم برسد. تقویت ماهیچه PC، راز توسعه و بهبود رابطه‌ جنسی و سلامت دستگاه تناسلی می‎باشد.

نعوظ ضعیف و تقویت ماهیچه pc برای انزال زودرس
عدم کنترل ادرار و تقویت ماهیچه pc برای زود انزالی آقایان

برخی از نقشهای ماهیچه  PC در اندام تناسلی عبارتند از

تأثیر در مدت زمان رسیدن به انزال و یا زود انزالی آقایان

تأثیر در لذت دریافتی از ارگاسم به هنگام رسیدن به انزال

تأثیر در شدت و قدرت انزال

تأثیردر میزان و توانایی نعوظ آلت تناسلی

با توجه به چهار مورد مذکور، هرچه ماهیچه‌های PC از قدرت بیشتری برخوردار باشند، مدت انزال طولانی تر، شدت و قدرت آن بیشتر و نعوظ آلت قوی‌تر و شدیدتر خواهد بود.

کنترل انزال با تقویت اعصاب ماهیچه‎های PC از جمله درمان‎های مکمل زود انزالی می‎باشد که البته با پاکسازی بدن و استفاده از داروی پایه زود انزالی (مقوی اعصاب) تا حدود زیادی ضعف عصبی و عضلانی این ماهیچه‎ها برطرف می‎شود.

یکی دیگر از راه های جلوگیری از انزال زودرس و همچنین رشد آلت تناسلی مردان و یا رشد اعضای بدن مانند سینه بانوان، استفاده از روغن رشد ماهیچه (ترکیبی ویژه از روغن خراطین و روغن زالو) میباشد. برای آشنایی بیشتر با این روغن ویژه میتوانید مقاله “هر آنچه باید در مورد روغن خراطین و زالو بدانیم” را مطالعه کنید . البته اگر از کمبود انرژی و یا کمبود قوای جنسی رنج میبرید توصیه میکنیم از گیاه معجزه آسای جینسینگ استفاده کنید و اگر اطلاعاتی در زمینه این گیاه ندارید میتوانید مقاله “جینسینگ و خواص آن” را مطالعه کنید .

چگونه ماهیچه PC را در بدن پیدا کنیم ؟

  1. قطع نمودن جریان ادرار:
    شما می‎توانید به هنگام ادرار با دست یا ارادی روی ماهیچه PC را فشار دهید تا جریان ادرار قطع شود. ماهیچه‎ای که برای قطع ادرار استفاده می‎شود، ماهیچه PC است.
  2. حرکت دادن آلت:
    با انگشت اشاره خود قسمت‎های مختلف ماهیچهPC  را فشار دهید تا به جایی برسید که به هنگام فشار آن، آلت نعوظ یافته شما حرکت کند و بالا و پایین برود. این قسمت همان ماهیچه‌ PC است.

همانطور که بیان شد به منظور کنترل انزال باید ماهیچه PC را تقویت نمود. ماهیچهPC  با انجام تمرین‎هایی مشخص به مرور تقویت می‌شود و علاوه بر تأخیر در انزال، توان کنترل آن را به افراد می‌دهد.

چگونه ماهیچه PC را تقویت نمائیم ؟

مهم ترین علت اختلال در عملکرد این عضو ضعف اعصاب محیطی، رسوب سودا و غلبه بلغم در ماهیچه می‎باشد که با گذراندن یک دوره پاکسازی و استفاده از داروی پایه زود انزالی (زیرا داروی مقوی عصب باید به موضع برسد) و نرمش و روغن مالی عضو برطرف می‎شود.

دو مورد اول در بالا ذکر شد و در ادامه به بررسی روغن مالی و نرمش ماهیچه‎های PC می‎پردازیم:

بهترین روغن برای این کار روغن زعفران می‎باشد و در صورت عدم دسترسی بدان می‎توانید از روغن سیاه دانه یا اسفند استفاده نمائید، که می‎بایستی هر روز به مدت یک ماه تمرین زیر را انجام دهید:

ماساژ آلت برای زود انزالی آقایان

روغن زعفران یا سیاه دانه و یا اسفند را بین مقعد تا زیر بیضه‌ها و کناره‌های داخلی ران پا بمالید و 2 دقیقه آرام ماساژ دهید تا موضع گرم شود و روغن سریع‎تر جذب ماهیچه PC شود .

شل و سفت کردن آلت تناسلی مردان برای زود انزالی آقایان

سپس به مدت 7 دقیقه ماهیچه‌ PC را سفت و شل کنید (در این مرحله باید به شکل انقباض و انبساط ماهیچه بدون استفاده از انگشتان دست و ارادی این کار را انجام دهید که برای این کار به مقعد و ماهیچه PC فشار بیاورید و رها کنید که کاری بسیار آسان است) البته در صورت خسته شدن کمی استراحت کرده و دوباره این کار را ادامه دهید .

شل و سفت کردن آلت تناسلی مردان برای زود انزالی آقایان

بعد از اتمام 7 دقیقه، 3 دقیقه همانطور که نشسته اید، سعی کنید با انقباض و انبساط شدیدتر ماهیچهpc  آلت خود را حرکت دهید. در این 3 دقیقه در هر بار فشار تا آنجا که می‎توانید ماهیچه pc را در حالت فشار نگه دارید و بعد آنرا رها کنید. تا کنترل‎تان بر روی آن بیشتر شود.

در کل برای تقویت ماهیچه PC باید یک ماه هر روز 12 دقیقه وقت بگذارید که بهتر است شب ها این کار انجام شود و به ترتیب ابتدا فضای بین مقعد و بیضه‎ها را با روغن زعفران یا سیاه دانه و یا اسفند ماساژ داده و سپس به صورت ارادی و بدون تماس دست با انقباض و انبساط ماهیچه آن را تقویت نموده و به جذب روغن سرعت دهید.

حتما توصیه میکنیم چنانچه از عدم میل بانوان به انجام عمل جنسی و یا بالعکس، عدم میل آقایان به انجام عمل جنسی رنج میبرید، مقالات کاملی پیرامون این موضوع با عناوین “افزایش میل جنسی آقایان” و “افزایش میل جنسی بانوان” در وب سایت منتشر شده است که بهتر است مطالعه کنید .

روغن زعفران (سر گل)

۱۰۰.۰۰۰ تومان ۹۰.۰۰۰ تومان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.