بیماری ها و راه های درمان آن ها, مقاله های مسائل جنسی

تقویت ماهیچه PC برای درمان زود انزالی

درمان زود انزالی در آقایان و تقویت ماهیچه pc

شناخت ماهیچه PC :

مطالعات نشان می‌دهد که 85 درصد از مردان به مدت کمتر از 30 ثانیه دخول به انزال می‎رسند . انزال سریع به خاطر ضعف اعصاب و عدم تکامل مناسب ماهیچه PC می‎باشد. ماهیچه‌ی PC یکی از مراکز کنترل انزال در مردان می‌باشد. در واقع ماهیچهPC ، به شما کمک می‎کند که انزال خود را کنترل نموده وحتی از وقوع آن جلوگیری نمایید. با تقویت مناسب و صحیح ماهیچه PC، شما می‏توانید وقوع، مدت زمان، شدت و قدرت ارگاسم را افزایش دهید.

ماهیچه PC چیست و چه نقشی در زود انزالی دارد ؟

ماهیچه PC ضعیف باعث نعوظ و انزال ضعیف، سریع و حتی زودرس می‌شود. البته باید دانست که علت اصلی زود انزالی و به عبارتی ریشه ضعف ماهیچه‏ های PC ضعف مغز و اعصاب و نیروی ماسکه می‏باشد و اختلال ماهیچه PC معلول است نه علت زود انزالی

ماهیچه PC مجموعه‌ای از ماهیچه های لگنچه می‌باشد که در واقع پایه و اساس سلامت جنسی را شکل می‌دهد. این ماهیچه ها از محل استخوان عمومی در قسمت جلوی بدن شروع شده و تا قسمت پشت ادامه پیدا می‎کنند. شما می‎توانید این ماهیچه ها را در پشت بیضه‌های خود و جلوی مخرج (بین مخرج و بیضه‌ها بصورت یک مجرا – قسمت اول استبراء)، نزدیک به غده‌ پروستات حس کنید.

ماهیچه PC علاوه بر کنترل ادرار به کمک دیگر ماهیچه‎های لگنچه، کمک می‌کند که مرد به ارگاسم برسد. تقویت ماهیچه PC، راز توسعه و بهبود رابطه‌ جنسی و سلامت دستگاه تناسلی می‎باشد.

نعوظ ضعیف و تقویت ماهیچه pc برای انزال زودرس
عدم کنترل ادرار و تقویت ماهیچه pc برای زود انزالی آقایان

برخی از نقشهای ماهیچه  PC در اندام تناسلی عبارتند از

تأثیر در مدت زمان رسیدن به انزال و یا زود انزالی آقایان

تأثیر در لذت دریافتی از ارگاسم به هنگام رسیدن به انزال

تأثیر در شدت و قدرت انزال

تأثیردر میزان و توانایی نعوظ آلت تناسلی

با توجه به چهار مورد مذکور، هرچه ماهیچه‌های PC از قدرت بیشتری برخوردار باشند، مدت انزال طولانی تر، شدت و قدرت آن بیشتر و نعوظ آلت قوی‌تر و شدیدتر خواهد بود.

کنترل انزال با تقویت اعصاب ماهیچه‎های PC از جمله درمان‎های مکمل زود انزالی می‎باشد که البته با پاکسازی بدن و استفاده از داروی پایه زود انزالی (مقوی اعصاب) تا حدود زیادی ضعف عصبی و عضلانی این ماهیچه‎ها برطرف می‎شود.

یکی دیگر از راه های جلوگیری از انزال زودرس و همچنین رشد آلت تناسلی مردان و یا رشد اعضای بدن مانند سینه بانوان، استفاده از روغن رشد ماهیچه (ترکیبی ویژه از روغن خراطین و روغن زالو) میباشد. برای آشنایی بیشتر با این روغن ویژه میتوانید مقاله “هر آنچه باید در مورد روغن خراطین و زالو بدانیم” را مطالعه کنید .

چگونه ماهیچه PC را در بدن پیدا کنیم ؟

 1. قطع نمودن جریان ادرار:
  شما می‎توانید به هنگام ادرار با دست یا ارادی روی ماهیچه PC را فشار دهید تا جریان ادرار قطع شود. ماهیچه‎ای که برای قطع ادرار استفاده می‎شود، ماهیچه PC است.
 2. حرکت دادن آلت:
  با انگشت اشاره خود قسمت‎های مختلف ماهیچهPC  را فشار دهید تا به جایی برسید که به هنگام فشار آن، آلت نعوظ یافته شما حرکت کند و بالا و پایین برود. این قسمت همان ماهیچه‌ PC است.

همانطور که بیان شد به منظور کنترل انزال باید ماهیچه PC را تقویت نمود. ماهیچهPC  با انجام تمرین‎هایی مشخص به مرور تقویت می‌شود و علاوه بر تأخیر در انزال، توان کنترل آن را به افراد می‌دهد.

چگونه ماهیچه PC را تقویت نمائیم ؟

مهم ترین علت اختلال در عملکرد این عضو ضعف اعصاب محیطی، رسوب سودا و غلبه بلغم در ماهیچه می‎باشد که با گذراندن یک دوره پاکسازی و استفاده از داروی پایه زود انزالی (زیرا داروی مقوی عصب باید به موضع برسد) و نرمش و روغن مالی عضو برطرف می‎شود. جهت آشنایی با مزاج سودا و مزاج بلغم میتوانید از طریق وب سایت اکسیر حیات اقدام کنید. در این مقاله‌ها تمامی علائم مربوط به مزاج، خوراکی های مفید و میوه‌های مفید و مضر جهت آن نوع مزاج معرفی شده است.

دو مورد اول در بالا ذکر شد و در ادامه به بررسی روغن مالی و نرمش ماهیچه‎های PC می‎پردازیم:

بهترین روغن برای این کار روغن زعفران می‎باشد و در صورت عدم دسترسی بدان می‎توانید از روغن سیاه دانه یا اسفند استفاده نمائید، که می‎بایستی هر روز به مدت یک ماه تمرین زیر را انجام دهید:

ماساژ آلت برای زود انزالی آقایان

روغن زعفران یا سیاه دانه و یا اسفند را بین مقعد تا زیر بیضه‌ها و کناره‌های داخلی ران پا بمالید و 2 دقیقه آرام ماساژ دهید تا موضع گرم شود و روغن سریع‎تر جذب ماهیچه PC شود .

شل و سفت کردن آلت تناسلی مردان برای زود انزالی آقایان

سپس به مدت 7 دقیقه ماهیچه‌ PC را سفت و شل کنید (در این مرحله باید به شکل انقباض و انبساط ماهیچه بدون استفاده از انگشتان دست و ارادی این کار را انجام دهید که برای این کار به مقعد و ماهیچه PC فشار بیاورید و رها کنید که کاری بسیار آسان است) البته در صورت خسته شدن کمی استراحت کرده و دوباره این کار را ادامه دهید .

شل و سفت کردن آلت تناسلی مردان برای زود انزالی آقایان

بعد از اتمام 7 دقیقه، 3 دقیقه همانطور که نشسته اید، سعی کنید با انقباض و انبساط شدیدتر ماهیچهpc  آلت خود را حرکت دهید. در این 3 دقیقه در هر بار فشار تا آنجا که می‎توانید ماهیچه pc را در حالت فشار نگه دارید و بعد آنرا رها کنید. تا کنترل‎تان بر روی آن بیشتر شود.

در کل برای تقویت ماهیچه PC باید یک ماه هر روز 12 دقیقه وقت بگذارید که بهتر است شب ها این کار انجام شود و به ترتیب ابتدا فضای بین مقعد و بیضه‎ها را با روغن زعفران یا سیاه دانه و یا اسفند ماساژ داده و سپس به صورت ارادی و بدون تماس دست با انقباض و انبساط ماهیچه آن را تقویت نموده و به جذب روغن سرعت دهید.

روغن زعفران (سر گل)

۱۰۰.۰۰۰ تومان ۹۰.۰۰۰ تومان

ورزش های مفید برای ماهیچه pc و کیگل

تمریناتی بسیار ساده که با مداومت در انجام آن نتایج خوبی در استقامت و کنترل میتواند به همراه داشته باشد. این ورزش در ۳ حالت دراز کش، نشسته و ایستاده انجام میشود و روال کار هر مورد یکسان میباشد.

ورزش مفید در حالت درازکش برای ماهیچیه PC

 1. به پشت دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید، کف پاها را روی زمین گذاشته و دست‌ها را در کنار خود قرار دهید.
 2. نفس خود را بیرون دهید و ماهیچه لگن را منقبض کنید و تا سه بشمارید.
 3. نفس را به داخل بکشید و ماهیچه لگن را آزاد کنید و تا سه بشمارید.

ورزش مفید در حالت نشسته برای ماهیچیه PC

 1. کف پاها روی زمین و دست ها در کنارتان باشد.
 2. در همان حالت نشسته، ماهیچه لگن را منقبض کرده و تا سه شماره بشمارید. سپس ماهیچه را آزاد کرده و مجدداً سه ثانیه استراحت کنید.
 3. اطمینان حاصل کنید که ماهیچه معده، عضلات سرینی و ماهیچه‌های پا منقبض نیستند.

ورزش مفید در حالت ایستاده برای ماهیچیه PC

 1. صاف بایستید و دست‌هایتان را در دو طرفتان بگذارید و پاها را به اندازه عرض لگن باز کنید.
 2. ماهیچه لگن را منقبض کرده و سه شماره بشمارید و سپس آن را آزاد کرده و مجدداً سه شماره بشمارید.
 3. اطمینان حاصل کنید که ماهیچه معده، عضلات سرینی و ماهیچه‌های پا منقبض نشوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .